Scooby-Doo And The Alien Invaders

Kısaca: ''Scooby-Doo and the Alien Invaders'', Cumartesi Sabahı Çizgi filmi; Scooby-Doo uzun metrajlı animasyon filmlerinin üçüncüsüdr. 3 Ekim 2000 tarihinde yayınlanmıştır ve Warner Bros. Animation tarafından 1999'da çizilmeye başlanmıştır (Filmin sonunda Hanna-Barbera logosu ve telif hakkı uyarlanmıştır). Bunun önceki filmi sevilmediğinden, beri canavarlar iyi adamlar ve maskeleri de erkek birincil antagonistleri olan bir hafif sesi vardı. ...devamı ☟

Scooby-Doo and the Alien Invaders, Cumartesi Sabahı Çizgi filmi; Scooby-Doo uzun metrajlı animasyon filmlerinin üçüncüsüdr. 3 Ekim 2000 tarihinde yayınlanmıştır ve Warner Bros. Animation tarafından 1999'da çizilmeye başlanmıştır (Filmin sonunda Hanna-Barbera logosu ve telif hakkı uyarlanmıştır). Bunun önceki filmi sevilmediğinden, beri canavarlar iyi adamlar ve maskeleri de erkek birincil antagonistleri olan bir hafif sesi vardı.

Konu

Konu, uzaylıların Shagy ve Scooby'i kaçırmasıyla başlar. Meğer bu uzaylılar gerçek uzaylı değilde aslında maden kazılarından çıkanları çalan kız ve erkek iki kardeştir. Bu arada Shaggy ve Scooby-Doo'yu seven, bir kadın ve dişi köpek ise gerçekte uzaylıdırlar.

Dış bağlantılar

*

Bu konuda henüz görüş yok.
Görüş/mesaj gerekli.
Markdown kullanılabilir.