Screen Actors Guild Award For Outstanding Performance By A Male Actor In A Miniseries Or Television Movie

30 Rock dizisinin kazandığı ve aday gösterildiği ödüller listesi

30 Rock, Amerika Birleşik Devletleri'nde yayınlanan bir durum komedisidir. Sadece ilk sezonunda, 10 Emmy Ödülü adaylığı ve ikinci sezonunda 17 Emmy Ödülü adaylığı dahil farklı ödül törenlerinde birçok adaylık aldı.

Armand Assante

Outstanding Lead Actor in a Miniseries or a Movie 1997 ''Gotti''

En İyi Erkek Oyuncu Altın Küre Ödülü - Müzikal ya da Komedi (TV)

TV dizilerinde En İyi Erkek Oyuncu Altın Küre Ödülü - Müzikal ya da Komedi (''Golden Globe Award for Best Performance by an Actor In A Television Series - Musical Or Comedy'') kazananların ve adayların listesi;

Greg Kinnear

'''Greg Kinnear''' (17 Haziran 1963) ABD'li aktör ve televizyon oyuncusu. ''As Good as It Gets'' filmindeki rolü ile oscar ödülüne aday gösterilmiştir.

Ryan Phillippe

Outstanding Cast - Motion Picture 2001 ''Gosford Park'' 2005 ''Crash''

Thomas Haden Church

'''Thomas Haden Church''' (d. 17 Haziran 1960, Yolo) ABD'li aktör. Spider-Man 3 filminde canlandırdığı Sandman karakteri ile tanınmıştır.

Topher Grace

Christopher John "Topher" Grace (d. 12 Temmuz 1978, New York City) ABDli aktör. Örümcek Adam 3'te canlandırdığı Venom ve That '70s Show'daki Eric Forman karakteriyle tanınmıştır.

Bob Balaban

Robert Elmer "Bob" Balaban (d. 16 Ağustos 1945 Chicago doğumlu ABD'li aktör. 1977'de Lynn Grossman ile evlenen Bob Balaban'ın 2 çocuğu bulunmaktadır.