Showtime Networks, Inc

RealNetworks

RealPlayer ve dolayısıyla RealMedia'yı yaratmış olan kuruluş. Streaming media dünyasına yapmış olduğu katkılar ile bilinir.

Şeref Sağıroğlu

13 Ağustos 1965'te Antalya'da doğdu. Evli ve 1 çoçuk babasıdır.Öğrenim DurumuLisans : Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Kayseri (1983-1987)Y.

Juniper Networks

Juniper Networks data ağ teknolojileri konusunda faaliyet gösteren dunyadaki belli başlı şirketlerden biridir. Juniper Networks 1996 yılında Pradeep Sindhu, Dennis Ferguson ve Bjorn Liencres tarafından Kaliforniya`da kurulmuştur.

Nortel Networks

Nortel, Toronto, Kanada, merkezli Telekomünikasyon ekipmanı üretimi yapan şirket.

Discovery Communications

Discovery Communications, Inc. (DCI) (NASDAQ: [http://quotes.nasdaq.com/asp/SummaryQuote.asp?symbol=DISCA&selected=DISCA DISCA]), NASDAQ: [http://quotes.nasdaq.com/asp/SummaryQuote.asp?symbol=DISCB&selected=DISCB DISCB]), NASDAQ: [http://quotes.nasdaq.com...

Turner Broadcasting System

Turner Broadcasting System, Inc.(diğer kısaltmaları ''TBS Networks'' ya da ''TBS, Inc.'')

Showtime (kanal)

Showtime, ABD tabanlı bir kablolu televizyon kanalıdır. Genel olarak orjinal televizyon serileriyle birlikte, kablolu yayınlara özel yapılan filmleri ve türevlerini yayınlamaktadır. Kanal CBS Corporation'ın bir bölümü olan Showtime Networks, Inc. firmasın...

Nickelodeon (Çin)

Nickelodeon Çin mtv Networks Asya ve cctv ortak girişimidir.