Sil Baştan(albüm)

selam söyle

Albüm bilgi kutusu

Kaybolan Yıllar (albüm)

Kaybolan Yıllar Kader, üç küçük çocuğun ayrılan yollarını yeniden bağlayacak. Ve aralarından biri, nefretiyle her birinin hayatını baştan aşağı değiştirecek.

Sil Baştan

Sil Baştan aşağıdakilerden birini ifade ediyor olabilir

Sil Baştan (albüm)

Uğur Işılak ın 2006 yılında piyasaya sürdüğü 7. albümüdür. Yeni bir imaj ile dinleyicilerin karşısına çıkan ``Uğur Işılak`` albümde 10 parça seslendirmiş ``Dokunma`` adlı parçaya klip çekmiştir. Yapımını Olimpiyat Müzik` in üstlendiği eserin, prodüktörlüğ...

Perdeler

Perdeler, rock müzik sanatçısı Şebnem Ferah'ın üçüncü özgün stüdyo albümüdür. 2001'de Universal Müzik şirketi tarafından yayınlanan albümde 10 şarkı yer almaktadır.

Sessiz Kalma

Bilgi Kutusu Albüm

10 Mart 2007 İstanbul Konseri

10 Mart 2007 İstanbul Konseri, Şebnem Ferah'ın 2007'de Pasaj Müzik'ten çıkan ilk konser ve DVD albümüdür. Sanatçı önceki 5 stüdyo albümündeki şarkıları kendi grubu ve İstanbul Symphonic Project ile ortaklaşa söylemiş ve 10 Mart 2007'de yapılan konserin ka...

Günaha Davet (albüm)

1998 yılında piyasaya sürülen 7. Yonca Evcimik albümü. Evcimik, bu albüm ile baştan aşağıya yenilediği görünümü , güçlü altyapılar ile hazırlanan şarkıları ile adını yine zirveye yazdırdı.

Bana Bi' Şey Olmaz

Bana Bi' Şey Olmaz Özlem Tekin'in Sony Bmg şirketiyle beş yıl aradan sonra çıkardığı albüm çalışmasıdır. Albümde 11 şarkı bulunmaktadır.