--}}

Sky Tate

Schuyler, "Sky" Tate` in, güç korucu evreninden kurgusal bir karakter olduğudur, televizyon dizi Power Rangers` da gözükmek: Onun, boşluk devriye delta organizasyonunun bir üyesi olduğu S.P.D.. O, Chris Violette tarafından resmedildi.

Schuyler, "Sky" Tate` in, güç korucu evreninden kurgusal bir karakter olduğudur, televizyon dizi Power Rangers` da gözükmek: Onun, boşluk devriye delta organizasyonunun bir üyesi olduğu S.P.D.. O, Chris Violette tarafından resmedildi.

Karakter tarihi

Schuyler, "Sky" Tate` in, bir S.P.D. efsanesinin oğlu olduğudur. Onun babası anlaşılan, delta dönüşücülerini yaratmaya yardım etti, ve bu yüzünden onun DNAi, değiştirildi, gökyüzüne kuvvet-alanları yaratmayı özel bir yetenekte geçmek. Gökyüzünün, 5 veya 6`ın etrafında olduğu zaman, onun babası, büyük bir güç korucusu olarak kendini ayırmıştı. Bir gün, büyük Tate, şiddetli bir muharebeyle kavga etti, insanların düzinelerini kurtarmak, ama bir suçluya onun yaşamını kaybetmek, Mirloc`u adlandırdı. Mirloc, sonra sakindi, ve özel bir hapishane tesisine yolladı. Gökyüzünün babasına ait oluyor olan miğfer, bulundu, ve gökyüzüne verildi, onun babası, öldükten sonra. Bu, muhtemelen bir güç korucusu olmayı istemesi için gökyüzünü neyin yaptığıdır - insanları kurtarmak, ve o baba gibi olmak, aşırı sevdi. O bundan sonra, S.P.D.`e katıldı, Dru`yla yapan arkadaşlar, bir Tangarian.

Yıl 2025`te, o, S.P.D. dünyasının en iyi birinin olduğu gibi kendini ayırmıştı. O, B-ekipteydi, köprü Carson`la beraber, ve Sydney, çekti. S.P.D. dünya kumandanı olan Anubis Cruger, imparator Gruumm`un kaçınılmaz istilasından bildi, ve bundan dolayı o, B-ekip korucu durumunu bahşetti. Gökyüzü, mavi korucu yapıldı, çünkü o, onun acccept, yapmayacak olduğu sorulan, kırmızı korucu olarak her iki köprü veya Syd olduğu zaman Cruger`e demişti, onun, emirleri izlemek için yeteri kadar terbiye edilen olmadığını böylece göstermek. Yine de, bu, ona açıklanmadı, ve o, Cruger`in kararıyla aşırı derecede hoşnutsuz edilendi. Onların ilk vazifesi onları kriko ve Z.`de getirmek, başaracaktı, ama durduracak, ve Z, B-ekibin yerine, hapsettiğine katıldı, Cruger yapma krikosuyla kırmızı korucu. Gökyüzü, bunun hakkında dağıtıldı, ve krikoyla birçok düşünceye takımların, muharebede neyin hakkında yapmış olmalı olduğu olmuş oldu. Kriko ve gökyüzü her zaman, kabul etmeseydi bile, gökyüzü, kırmızı korucu olarak krikonun konumunu kabul etmeyi büyüdü.

Gökyüzünün yaşlı arkadaşı Dru Harringtonu, bir gün akademiye gösterdi. Gökyüzü ve Dru`nun, onların arkadaşlığını simgelemesi için beraberce bir bileziği vardı. O, bir yıl boyunca kaçırmaktaydı, veya gibi ve şimdi Broodwing`in maaş bordrosunun altındaydı. Gökyüzünün, buna inanmamasına rağmen, kriko, bir şeyin, yanlış olduğunu hissetti. Dru, Broodwing ve Gruumm tarafından akademiye kumandan Cruger`a suikast yapmak için yollanmıştı.

Kaynaklar

Vikipedi

İlgili konuları ara


Görüşler

Bu konuda henüz görüş yazılmamış.
Gürüş/yorum alanı gerekli.
Markdown kodları kullanılabilir.