Son Ak��Am Yeme��I

şam

Şam Suriye'nin başşehri veya “Dımaşk” şehrinin merkez olarak kabul edildiği Suriye bölgesine verilen ad. Bu bölgenin merkezi olan Dımaşk şehrine “Şam” da denilmektedir. Şehir merkezi Suriye'nin güneybatı kesiminde yer almaktadır. Akdeniz'e uzaklığı 96 km,...

Double Fantasy

1980 yılında,John Lennon`un öldürülmeden önce kaydettiği son albümdür.Bu albümde John Lennon 7 şarkıyı kendisi,diğer 7 parçayı Yoko Ono seslendirmiştir.Capitol Records ile müzik dünyasına sunulmuştur.

yemek yeme

Who Am I?

Invictus

William Ernst Henley tarafından yazılmış, şairin en çok bilinen şiiridir. Batı popüler kültüründe önemli bir yeri olan şiir; aynı zamanda Oklohama`da yaşanan bombalama olayından sonra idam edilen Timothy McVeigh`in idam öncesi son sözleridir.

Ak Keme

Present Continuous Tense(Şimdiki Zaman İfadesi)

Auxiliary Verbs(Yardımcı Eylemler): am/is/arePositive Sentence(Olumlu CümleI am playingYou are playingHe is playingShe is playingIt is playingWe are playing They are playingNegative Sentence(Olumsuz Cümle)I am not playingYou aren't playingHe isn't playi...

I Am… Tour

I Am… Tour (2009)

Here I Am

Here I Am aşağıdaki anlamlara gelebilir:

Lilarcor

Lilarcor, "Baldur`s Gate II: Shadows of Amn" isimli oyunda bulunan, konuşabilen sihirli bir kılıçtır. Bu kılıcın en önemli özellikleri, gereksiz konuşmalar yapması; kan, savaş ve zafer tutkusudur.