Sportivo Luqueí±o

Chieti

Chieti, (Abruzzo lehcesi:''Chijtë'') Orta İtalya'daki Abruzzo bölgesinin ve Chieti ili'nin merkezi olan şehir. Sehrin antik Grekce ismi ''Theate'' (Yunanca: Θεατη) olup sehirde oturanlar "Theatine" olarak anilirlar.

Complexo Desportivo da Covilhã

Complexo Desportivo da Covilhí£ Portekiz`in Covilhí£ belediyesinde çok amaçlı olarak inşa edilen bir stadyumStadyumda çoğunlukla futbol müsabakaları yapılmaktadır. Portekiz`in Sporting da Covilhí£ takımının maçlarını yaptığı stadyum 6.125 seyirci kapasite...

Estádio Municipal de Chaves

Estádio Municipal de Chaves Portekiz`in Chaves belediyesinde çok amaçlı olarak inşa edilen bir stadyum

Estádio do Clube Desportivo Trofense

Estádio do Clube Desportivo Trofense Portekiz`in Porto şehrinde çok amaçlı olarak inşa edilen bir stadyum

José Luis Chilavert

Josí© Luis Fí©lix Chilavert, (d. 27 Temmuz 1965 - Luque, Paraguay) Paraguaylı eski milli kaleci. Serbest vuruşlardaki ustalığının yanı sıra takımın penaltılarını da kullanan Chilavert, profesyonel futbol tarihinde en çok gol atan kalecidir.

S.S. Lazio

Società Sportiva Lazio (S.S. Lazio), 9 Ocak 1900 yılında İtalyan Ordusu mensupları tarafından kurulmuş bir Roma kulubüdür.

Ataşehir

Ataşehir, İstanbul ilinin bir ilçesidir.2008 yılında Üsküdar'ın Örnek, Fetih ve Esatpaşa, Kadıköy'ün Yenisahra, İçerenköy, İnönü, Kayışdağı, Barbaros, Küçükbakkalköy mahallelerinin tamamıyla Atatürk (Ataşehir) mahallesinin güney bölümünün, ayrıca Ümraniye...