Steve Tyrell

Gravity

Gravity", John Mayer'ın üçüncü stüdyo albümü ''Continuumdan çıkan üçüncü teklisidir. Şarkının yazarlığını John Mayer; yapımcılığını John Mayer ve Steve Jordan üstlendi. Şarkı, John Mayer Trio'nun ''Try!'' albümünde de yer aldı.

Heretic

Heretic, Amerikan death metal grubu Morbid Angel'ın 23 Eylül 2003 tarihinde yayınlanmış yedinci stüdyo albümüdür.Nile grubundan Karl Sanders konuk gitarist olarak yer almıştır, "God of Our Own Divinity" isimli şarkıda; kapanış solosunu atmıştır.Grubun, vo...

İOS

Ios (Yunanca: Ίος, yerel ad: Νιός - Nios), Ege Denizi'nde Yunan adası. Kiklad Adalarında, Naksos ile Santorini arasında bulunur.

Martin

Martin :

Vulture

Vulture, Örümcek Adam adlı çizgi roman dizilerinde yer almış ve örümcek adamın ezeli düşmanı olan bir hayali kahraman.

Blew

Blew, Nirvana grubunun ilk EP'sidir.

Continuum

''Continuum'', John Mayer'ın üçüncü stüdyo albümüdür. 12 Eylül 2006'da Amerika Birleşik Devletleri'nde yayımlandı. Bu albümle Mayer, tarzında bir değişikliğe gitti ve albümde blues ve R&B türlerine ağırlık verdi. Albümün prodüksiyonunu Steve Jordan ile bi...

Atletizm

ATLETİZM Alm. Leichtathletik, Fr. Athlétisme, İng. Atletic. İnsanın tabii hareketlerinden olan koşu, atlama, atma ve yürüyüşe dayanan, fiziki performansı devam ettirme ve geliştirme gayesini güden beden çalışmalarının bütünü.

The Way You Look Tonight

The Way You Look Tonight ''Swing Time'' filminde yer alan, Fred Astaire tarafından seslendirilen şarkı.Kitap kaynağı

1984 Yaz Olimpiyatları'nda boks

1984 Yaz Olimpiyatları'nda boks, 29 Temmuz - 11 Ağustos tarihleri arasında Memorial Sports Arena'da yapılmıştır. Sadece erkeklerde 12 dalda yarışma düzenlenmiştir.