Stop (Foto��Raf����L��K)

Salzach Nehri

Salzach Nehri, Avusturya'nın Salzburg Eyaletinde bir ırmak. Salzach Nehri Inn Nehri'nin bir sag koludur. Uzunlugu 225 km. olup havza alani 6.700 km²dir.

Araf (anlam ayrım)

Araf, cennet ve cehennemin arası.

Araf Suresi

A'raf suresi veya A'râf Sûresi Kur'an-ı Kerim'in yedinci ve Bakara Suresi ile Şu'ara Suresi'nden sonra en fazla ayet içeren üçüncü suresidir. A'raf Suresi Mekke'de indirildiğine inanılmaktadır.

İstanbul Boğazı enerji nakil hatları

İstanbul Boğazı enerji nakil hatları ya da Boğaz atlama hattı, İstanbul şehrinin elektrik gereksinimini karşılamak ve üretilen enerjiyi şehrin her iki yakasına da eşit biçimde dağıtmak amacıyla İstanbul Boğazı üzerinden geçirilen büyük bağlantı kablolarıd...

Herzogenrath

Herzogenrath, Almanya'da Kuzey Ren-Vestfalya eyaletinde yer alan bir şehirdir. Nüfusu 31 Aralık 2011 sayımlarına göre 46,519 kişidir.

r

Türk alfabesinin yirmi birinci harfi. Arap harflerine dayanan Osmanlı elifbasının on ikinci harfi (ra). Titreşimli ön damak sessizidir. Eski Türk (Yenisey ve Orhun) kitâbelerinde ince ve kalın sesliler için iki ayrı (r) işâreti kullanılmıştır. Uygur alfab...

Ayak-mum

Ayak-mum (foot-candle;kısaltılmış fc, lm/ft² veya bazen ft-c) fotografi, film, televizyon, ve ışık endüstrisinde kullanılan bir SI`sız aydınlığın veya geniş ölçüde ışık yoğunluğunun birimdir.

Academie de Foot Amadou Diallo

Academie de Foot Amadou Diallo de Djékanou Fildişi Sahili Premier Ligi'nde mücadele eden bir futbol kulübüdür.

Briana Evigan

Briana Evigan (d. 23 Ekim 1986) bir ABD'li oyuncudur. Step Up filmleriyle dikkat çekmiştir.

Lindsey Stirling

Lindsey Stirling, 21 Eylül 1986 Santa Ana, Orange İli, Kaliforniya doğumlu Amerikalı Violinist, Müzisyen, Dansçı, Performans Sanatçısı ve Bestecidir.