Stuttgarter Kickers , Almanya 3. Liga'da yer alan bir futbol kulübü.

Stuttgarter Kickers

Stuttgarter Kickers , Almanya 3. Liga'da yer alan bir futbol kulübü. ==Güncel kadro== ==Teknik direktör geçmişi== Teknik direktörler: * 07.01.1945 – 06.30.1946 Ossi Müller * 07.01.1946 – 06.30.1947 Albert Cozza * 07.01.1947 – 06.30.1948 Albert Cozza, Josef "Seppl" Müller ve Lory Polster * 07.01.1948 – 06.30.1950 Emil Melcher * 07.01.1950 – 06.30.1951 Kuno Krügel * 07.01.1951 – 06.30.1952 Fritz Kerr * 07.01.1952 – 06.30.1953 Kuno Krügel * 07.01.1953 – 06.30.1954 Eduard Havlicek * 07.01.1954 – 06.30.1956 Georg Bayerer * 07.01.1956 – 06.30.1958 Oswald Pfau * 07.01.1958 – 06.30.1960 Benda Hügel * 07.01.1960 – 06.30.1962 Karl-Heinz Grindler * 07.01.1961 – 04.30.1962 Jenö Csaknady * 05.01.1962 – 06.30.1962 Albert Sing * 07.01.1962 – 06.30.1966 Hans Eberle * 07.01.1966 – 06.30.1969 Georg Wurzer * 07.01.1969 – 11.30.1969 Gerd Menne * 12.01.1969 – 06.30.1971 Georg Wurzer * 07.01.1971 – 06.30.1972 Barthel Thomas * 07.01.1972 – 06.30.1973 Willibald Hahn * 07.01.1973 – 09.15.1974 Fritz Millinger * 09.16.1974 – 06.30.1975 Georg Wurzer and Rudolf Kröner * 07.01.1975 – 06.30.1977 Rudolf Kröner * 07.01.1977 – 06.30.1978 Hans Cieslarczyk * 07.01.1978 – 10.26.1980 Hans-Dieter Roos * 10.27.1981 – 06.30.1982 Slobodan Cendic * 07.01.1982 – 01.23.1983 Jürgen Sundermann * 01.24.1983 – 10.21.1984 Horst Buhtz * 10.22.1984 – 06.30.1987 Dieter Renner * 07.01.1987 – 05.02.1990 Manfred Krafft * 05.02.1990 – 06.30.1992 Rainer Zobel * 07.01.1992 – 08.23.1992 Frieder Schömezler * 08.25.1992 – 06.30.1993 Rolf Schafstall * 07.01.1993 – 02.28.1994 Lorenz-Günther Köstner * 03.01.1994 – 06.30.1994 Günter Sebert * 07.01.1994 – 10.26.1994 Paul Sauter * 10.26.1994 – 02.18.1998 Wolfgang Wolf * 02.18.1998 – 02.24.1998 Frieder Schömezler * 02.25.1998 – 05.17.1999 Paul Linz * 05.18.1999 – 06.30.1999 Ralf Vollmer * 07.01.1999 – 03.28.2000 Michael Feichtenbeiner * 03.30.2000 – 06.30.2000 Dragoslav Stepanović * 07.01.2000 – 09.25.2000 Hans-Jürgen Boysen * 09.27.2000 – 08.26.2001 Rainer Zobel * 08.27.2001 – 03.09.2003 Markus Sorg * 03.10.2001 – 10.27.2003 Rainer Adrion * 10.27.2003 – 06.30.2007 Robin Dutt * 07.01.2007 – 11.04.2007 Peter Zeidler * 11.05.2007 – 09.21.2008 Stefan Minkwitz * 09.21.2008 – 04.14.2009 Edgar Schmitt * 04.14.2009 – 06.30.2009 Rainer Kraft * 07.01.2009 – present Dirk Schuster ==Kaynak== ==Dış bağlantı== * Official website * The Abseits Guide to German Soccer * Stuttgarter Kickers at Weltfussball.de * Stuttgarter Kickers II at Weltfussball.de * Das deutsche Fußball-Archiv historical German domestic league tables

Kaynaklar

Vikipedi

Yanıtlar