Su Soğutma Kuleleri

Soğutma kuleleri, çeşitli amaç ve büyüklükteki endüstriyel tesislere soğutma suyu sağlamak için tasarlanmış yapılardır. Değişik ölçülerde olabilir; 100 metre çapına ve 120 metre yüksekliğe erişen kuleler mevcuttur.

Görüşler

 • Ctp Mühendislik Avatar
  Ctp Mühendislik - 2 yıl önce

  Su soğutma kuleleri kapalı ve açık tip olarak ikiye ayrılmaktadır. Yurt dışında cooling towers yada cooling water towers olarak bilinmektedir.


 • Su Soğutma Kuleleri Avatar
  Su Soğutma Kuleleri - 2 yıl önce

  Paket tipi soğutma kulelerinde 3 tip vardır. mono, double, trible dediğimiz yapılar mevcuttur. her türlü endüstriyel alanda kullanılabilmektedir.


 • Grp Cooling Tower Avatar
  Grp Cooling Tower - 1 yıl önce

  Soğutma kulesi sistemleri suyun soğutularak enerjiye dönüştürülmesi sürecidir. Kullanılan malzemeye göre farklılık gösterilebilir.


 • Grp Cooling Tower Avatar
  Grp Cooling Tower - 1 yıl önce

  Soğutma kulesi sistemleri suyun soğutularak enerjiye dönüştürülmesi sürecidir. Kullanılan malzemeye göre farklılık gösterilebilir. Soğutma ihtiyacınıza ve prosesinize uygun olarak dizayn hesaplarını ve detay projelerini hazırlamaktayız. Soğutma kulesi konfigürasyonunun seçimi, malzeme ve dolgu tipine, müşterinin ihtiyaçlarına, soğutulan prosesin tipine, çevre koşullarına, su kalitesine, montaj mahalline...


Gürüş/yorum alanı gerekli.
Markdown kodları kullanılabilir.

Su Soğutma Kuleleri
Su soğutma kuleleri