Antalya ili Demre ilçesi yakınlarında bulunan antik Likya kenti. Günümüzde bu lokasyonda bulunan köyün adı da Sura Köyü'dür.== Dış bağlantılar ==* [http://www.

SURA (türkçe) anlamı
1. Yumuşak ince bir tür ipekli kumaş. Bu kumaştan yapılmış olan.
2. 2. anlamı süre. Kuran'daki süreden her biri.
1.

Sura İngilizce anlamı ve tanımı

Sura anlamları
    (noun) One of the sections or chapters of the Koran
2. which are one hundred and fourteen in number.
Sura tanım:
Kelime: su·ra
3. Söyleniş: 'sur-&
4.
5. İşlev: noun
6. Kökeni: Arabic surah
7. literally
8. row
9. : a chapter of the Koran
10.
Sura ile eşanlamlı (synonym) kelimeler
Calf
11.

Sura hakkında bilgiler

Bu sayfa, online kullanıcı topluluğu tarafından oluşturulan ve düzenlenen özgür ansiklopedi projesi Wikipedia'nın Türkçe versiyonu Vikipedi'deki Sura maddesinden faydalanılarak veya ilgili madde birebir kopyalanarak hazırlanmıştır. Bu makale, GNU Özgür Belgeleme Lisansı ilkeleri kapsamında, Vikipedi sitesi kaynak gösterilerek özgürce kullanılabilir.
İlgili Konu Başlıkları Tümü

Bob Sura

Bob Sura (d. 25 Mart 1973), ABD'li basketbolcu. Boyu yaklaşık 1.97 (7'7) dir. 1993 - 2000 yılları arasında Washington Bullets ve New Jersey Nets takımlarında forma giymiştir. Ayrıca ''My Giant'' adlı filmde Billy Crystal ile birlikte başrolü oynamıştır.

Church

"Church", R&B şarkıcısı T-Pain'in ikinci stüdyo albümü Epiphany'den çıkan üçüncü teklisidir. Video sürümünde parçanın sözleri değiştirilmiştir.

Sure

Kuran-ı Kerim`de ayetlerden meydana gelen 114 bölümden herbiri. Sözlük anlamı ``yüksek rütbe, şeref, yüksek olarak yapılmış bina`` demektir.

Wade

Dwyane Tyrone Wade, Jr. (d.