Surrey With The Fringe On The Top

Hadrut

Hadrut (Ermenice: Հադրութ, Azerice: Hadrut), De facto Dağlık Karabağ Cumhuriyetinin illerinden biridir.

Joshua Jackson

Joshua Carter Jackson (d. 11 Haziran 1978, Vancouver, Britanya Kolumbiyası), Kanadalı-Amerikan oyuncu. Adını, 1998-2003 arası yayımlanan Dawson's Creek adlı dizideki Pacey Witter rolüyle duyurdu.

Sınırbilim

Sınır-bilim (İngilizce: ''fringe science''), yerleşmiş bir disiplinde, ana-arter (genel kabul edilen) veya geleneksel olarak kabul edilegelmiş (ortodoks) teorilerden ciddi biçimde ayrılan bilimsel araştırmalardır. Bunlar, güvenilir olağan akademik disipli...

Gregory Maguire

Gregory Maguire (doğum 9 Haziran, 1954) Amerikalı bir yazardır. Büyükler ve çocuklar için yazdığı pek çok romanla tanınmaktadır. En meşhurlarından birisi Üvey Kızkardeşin İtirafları'dır.

The Dude's Experience with a Girl on a Tandem

''The Dude's Experience with a Girl on a Tandem'', ''(diğer adı; The Dude and the Bathing Girl)'' 1898 yılı Amerika Birleşik Devletleri yapımı, komedi türünde sessiz film.

The First Ten Years

''The First Ten Years'' İngiliz Heavy Metal grubu Iron Maiden'ın çıkarttığı on CD ve ikili on ikilik teklilerden oluşan seridir. 24 Şubat - 28 Nisan 1990 arasında yayınlanmıştır. Iron Maiden'ın ilk on yılından şarkıların bir toplamasıdır.

Jasika Nicole

Jasika Nicole Birmingham, Alabama doğumlu Amerikan aktris ve ressamdır. Fringe dizisindeki Astrid Farnsworth rolüyle tanınmaktadır.

Jay Park

Jay Park (d. Park Jaebeom (Hangıl: 박재범; Hanja: 朴載範); 25 Nisan 1987, Seattle, Vaşington), ABD'li şarkıcı, dansçı, repçi, müzik yapımcısı, sokak dansçısı, söz yazarı, besteci ve oyuncu. Güney Koreli erkek müzik grubu 2PM'in eski lideri ve Seattle merk...

Roof On Fire

Roof On Fire,(Türkçe:Çatı Yanıyor),İranlı Alman müzik grubu Navid - Omid'in 2007 yılında yayımladıkları Navid - Omid 'in tek İngilizce olarak söyledikleri şarkısıdır.Bu şarkı aynı zamanda Faryad albümünde de yer almıştır.Bu şarkının bestesini Navid Akhava...