T`es Belle Jeanne

Gündüz Güzeli (anlam ayrımı)

roman) Fransız yazar Joseph Kessel'in 1928'de yazdığı roman. Türkiye'de hem "Gündüz Safası" hem de "Gündüz Güzeli" adlarıyla yayımlandı. Özgün adı Belle de Jour

Gündüz Safası (roman)

''Gündüz Safası'' (''Belle de Jour'') adlı romanının 1955'te Varlık Yayınları'ndan çıkan Türkçe baskısının kapağı.

Lexi Belle

Lexi Belle (d. 5 Ağustos 1987, ABD, Luisiana), ABD'li porno yıldızı.

Regina Belle

'''Regina Belle''', (d. 17 Temmuz 1963) Grammy ödülü sahibi ünlü bir ABD'li sanatçıdır. Belle, Peabo Bryson ile yaptığı 1993 düeti "A Whole New World" ile bilinmektedir.

Güzel ve Çirkin (film, 1991)

''Güzel ve Çirkin'', 1991 yılı Walt Disney Feature Animation yapımı bir animasyon filmidir. Özgün adı ''Beauty and the Beast'' olan filmin dağıtımını Walt Disney Pictures yapmıştır. Film, Fransız romancı Jeanne-Marie Le Prince de Beaumont'un, güzel, genç...

Belle of Nelson

Belle of Nelson, ABD'nin Kentucky eyaletinde önce Mattingly Moore Distillery(en) firması tarfından ve daha sonra Belle of Nelson Distillery firması tarafından sour mash yöntemiyle üretilmiş olan whiskey.

Camilla Belle

Camilla Belle (d. 2 Ekim 1986), ABD'li aktris. Jurassic Park, Telefonda ki Yabancı, MÖ 10,000, The Quiet ve Darbe filmlerinde rol aldı.

Küçücük Ben

Küçücük Ben; orijinal adı ''Little Me'' olan, metni Neil Simon'a, bestesi Cy Coleman'a ait 1962 yapımı Broadway müzikali.