Teach Me Tonight

Catch

Catch" The Cure'un ''Kiss Me, Kiss Me, Kiss Me'' albümünden olan bir 1987 teklisidir. Tekli ABD pazarına sürülmemiştir. Birleşik Krallık listelerinde 27. sıraya yerleşmiştir.

me

Sümer'de Tanrı'ların kanunlarına ''ME'' denmektedir..ME,genelde her kozmik varlığa ve kültürel görüngüye,onu yaratan ilah tarafından hazırlanmış planlar uyarınca,sonsuza kadar işlemesi amacıyla atanan bir kurallar ve düzenlemeler dizisini ifade ediyordu.

Anlambirimcik demeti

Anlambirimcik demeti (fr. ''sí©mí¨me''), içerik düzleminde bir birimi belirten ayırt edici anlamsal özelliklerin tümüne denir. Anlambirimciklerden oluşur ve sözlükbirim (fr. ''lexí¨me'') ya da biçimbilim (fr. ''morphí¨me'') durumundaki bir anlambirimi (fr...

Stir Me Up

Stir Me Up.Hadise olarak bilinen Hadise Açıkgöz adlı Türk asıllı Belçika`lı sanatçının Avrupa listelerine giren şarkısının adıdır. Şarkıya bir de klip çekilmiştir.

Give It to Me

Give It to Me ya da Give It 2 Me şu anlamlara gelebilir:

Biri Beni Gözlüyor

Someone's Watching Me!.

Kiss Me, Kiss Me, Kiss Me

''Kiss Me, Kiss Me, Kiss Me'' Britanyalı alternatif rock grubu The Cure'un yedinci stüdyo albümüdür. 1987'de çıkarılan albüm Billboard Top 40 listesine giren ilk albümleri olarak, grubun Amerikan pazarında yer edinmesine büyük katkıda bulunmuştur.

Love Me Back

Love Me Back"

Never Leave Me

''Never Leave Me''