Ted Ray (müzisyen)

Gospel

Gospel, kilisedeki törenler esnasında org ya da piyano eşliğiyle, genellikle bir kadın vokalin söylediği doğaçlamalardır.

Ray Charles

Ray Charles Robinson (23 Eylül 1930 - 10 Haziran 2004), ABD'li piyanist, müzisyen, ritim ve blues ustası. Albany, Georgia'da doğmuştur.

Diana Krall

Diana Jean Krall, (d. 16 Kasım 1964) Kanadalı Caz piyanist ve şarkıcısı.

Deke Arlon

``Deke Arlon``, İngiliz müzik yapımcısı, menejer ve müzisyen. Christopher Neil, Caryl Brahms, Sheena Easton, Ron Grainer, Gerard Kenny, Elaine Paige, Ned Sherrin, Dennis Waterman, Helen Watson, Kenny Young, Marti Pellow, Richard Littlejohn ve The Kinks gr...

Gospel müziği

Gospel, kilisedeki törenler esnasında org ya da piyano eşliğiyle, genellikle bir kadın vokalin söylediği doğaçlamalardır.

Ted Ray

Ted Ray adlı kişiler:

William Orbit

William Orbit (doğum William Mark Wainwright, 15 Aralık 1956) İngiliz müzisyen, besteci ve kayıt prodüktörü,en çok Madonna'nın ''Ray of Light'' albümündeki işiyle bilinir. Ayrıca kendisi birkaç yayınlanmamış Madonna şarkısının ortak-prodüktörlüğünü yapmış...

Steve Perry (müzisyen)

Stephen Ray "Steve" Perry (d. 22 Ocak 1949), ABD'li şarkıcı-söz yazarıdır. Journey'de vokalistlik yapmıştır. Şarkı söyleme tarzıyla birçok eleştirmenden övgü almış ve bu nedenle "The Voice" takma adıyla anılmaya başlamıştır.