Tell Me All About Yourself

Lilarcor

Lilarcor, "Baldur`s Gate II: Shadows of Amn" isimli oyunda bulunan, konuşabilen sihirli bir kılıçtır. Bu kılıcın en önemli özellikleri, gereksiz konuşmalar yapması; kan, savaş ve zafer tutkusudur.

My Happy Ending

"My Happy Ending", Kanadalı şarkıcı ve sözyazarı Avril Lavigne'nin ikinci albümü Under My Skin'den çıkan ikinci single'dır. Şarkıyı Lavigne ve Butch Walker birlikte yazmış ,yapımını da bu ikili üstlenmiştir.

All About Lovin' You

All About Lovin' You, rock grubu Bon Jovi'nin' 2002 yılında yayımlanan sekizinci stüdyo albümü ''Bounce'' 'ın altıncı şarkısıdır ve albümden yayımlanan üçüncü teklidir.

Dangerous and Moving Tour

Dangerous and Moving Tour t.A.T.u'nun Rusya, Ukrayna, Estonya, Letonya, Litvanya ,Kore, Kazakistan ve Meksika'yı temel alan turnesidir.Ermenistan ve Finlandiya'daki festivallerde ve Japonya'da birkaç kulüpte sahne aldılar.

Splendid Isolation

''Splendid Isolation'', Macar müzisyen Yonderboi tarafından yayınlanan üçüncü albümüdür. İlk kez 13 Aralık 2005 tarihinde Mole Listening Pearls etiketiyle satışa sunulmuştur. ''Splendid Isolation'' albümünün "Were You Thinking of Me?" ve "People always ta...

Please Don't Talk About Me When I'm Gone

"Please Don't Talk About Me When I'm Gone" popüler müzik türüne giren şarkı.

All About Us

All About Us, t.A.T.u. grubunun ikinci İngilizce stüdyo albümüdür.

All These Things I Hate (Revolve Around Me)

All These Things I Hate (Revolve Around Me)", Galli metalcore grubu Bullet for My Valentine'in ilk stüdyo albümü ''The Poison''dan çıkan bir teklisi. 3 Şubat 2006'da Sony BMG etiketiyle Almanya'da, 7 Şubat 2006'da Visible Noise etiketiyle Birleşik Krallık...

1 Giant Leap

1 Giant Leap, Jamie Catto (Faithless kurucu üyesi) ve Duncan Bridgeman adlı şarkıcıların oluşturduğu müzik grubu.