Thank You For Smoking

Song For You

A Song for You, 1970 tarihli bir klasik pop şarkıdır ve ilk olarak rock şarkıcısı/söz yazarı Leon Russell tarafından seslendirilmiştir. "A Song For You", genel gidişat olarak; tutkulu ancak bitmiş olan bir aşkı anlatmaktadır.

My Happy Ending

"My Happy Ending", Kanadalı şarkıcı ve sözyazarı Avril Lavigne'nin ikinci albümü Under My Skin'den çıkan ikinci single'dır. Şarkıyı Lavigne ve Butch Walker birlikte yazmış ,yapımını da bu ikili üstlenmiştir.

All For You

All for You şu anlamlara gelebilir:

All For You (albüm)

All for You, ünlü R&B şarkıcısı Janet Jackson'ın 2001 çıkışlı 7. stüdyo albümüdür. The Velvet Rope adlı albümden farklı olarak, bu albüm, bunaltıcı ve yabani melodiler yerine daha popüler melodiler kullanılmıştır.

All For You (şarkı)

"All for You", Amerikan R&B şarkıcısı Janet Jackson'ın 2001 çıkışlı All for You'dan çıkan ikinci şarkıdır.

Crazy For You

Düm Tek Tek, Hadise'nin seslendirdiği ve Türkiye'yi 2009 Eurovision Şarkı Yarışması'nda temsil eden şarkı. Şarkının sözleri Hadise, Sinan Akçıl ve Stefan Fernando'ya, bestesi Sinan Akçıl'a aittir.

Thank You for Loving Me

Thank You For Loving Me, rock grubu Bon Jovi'nin' 2000 yılında beş sene aradan sonra yayımlanan yedinci stüdyo albümü ''Crush'' 'ın üçüncü şarkısıdır ve albümden yayımlanan üçüncü teklidir.

Q-music

Q is good for you (''Q sizin için iyidir'')