The Broken Span

Broken

Broken ile ilgili kullanımlar:

Broken Social Scene

Broken Social Scene, 1999 yılında Toronto, Ontario'da kurulan, an itibarı ile 19 üyesi olan, Juno Award sahibi Kanadalı indie rock grubu. Kurucuları olan Kevin Drew ve Brendan Canning haricindeki tüm üyeler Toronto çevresindeki başka gruplarda çalıyor ya...

Leslie Feist

Leslie Feist (13 Şubat 1976 - Amherst, Nova Scotia doğumlu), Kanadalı şarkıcı ve söz yazarıdır. Solo projelerinde Feist adını kullanan sanatçı, Broken Social Scene adlı indie-rock toplulugunun da üyelerinden biridir.

Dreaming With A Broken Heart

"Dreaming with a Broken Heart", John Mayer'ın üçüncü stüdyo albümü Continuum'dan çıkan dördüncü teklisidir. Şarkının yazarlığını John Mayer; yapımcılığını John Mayer ve Steve Jordan üstlendi.

From the Bottom of My Broken Heart

"From the Bottom of My Broken Heart", pop şarkıcısı Britney Spears'ın ilk albümü "...Baby One More Time"dan yayımlanan beşinci (ABD ve Avustralya'da dördüncü) ve son teklidir. 2000 yılının ilk çeyreğinde yayımlanmıştır.

Kevin Drew

Kevin Drew, Brendan Canning ile beraber Toronto kökenli barok-pop grubu Broken Social Scene'in kurucusu olan müzisyen ve besteci. Ayrıca, Broken Social Scene'e göre daha az bilinen bir grup olan, Drew ile birlikte Broken Social Scene'in bir başka üyesi ol...

Broken Hill

Broken Hill, Avustralya'nın Yeni Güney Galler eyaletinin batı kesiminde madencilik kenti. Main Barrier Sıradağlarının doğu yamacında ve Güney Avustralya eyaleti sınırının 50 km doğusunda yer alır.