The End Of A Love Affair

end of the world

End of the World, Aphrodite's Child grubunun ilk albümüdür.

End of Days

End of Days (film)

Ah! Taking An Examination of Love, Starting with A Deviation Value of 30!

Ah! Taking An Examination of Love, Starting with A Deviation Value of 30!

3 for One

''3 for One'', Chris Isaak'ın ''Chris Isaak'', ''Forever Blue'' ve ''Silvertone'' albümlerinin bir arada bulunduğu toplama albümüdür. 9 Mayıs 2000'de yayınlanmıştır.

ABD 1992 yılı 1 numara şarkıları

Bu liste, 1992 yılında Billboard dergisi tarafından 1 numaraya yükselen şarkıları içerir.

Demis Roussos Universal

''Demis Roussos (Universal) '' Demis Roussos'un 1999 tarihli derleme müzik albümünün adıdır. Albümün toplam süresi 118:08 dakikadır.

Summer Love

Summer Love", ABD'li pop şarkıcısı Justin Timberlake'in ikinci stüdyo albümü ''FutureSex/LoveSoundsun dördüncü teklisidir. Parçanın sözleri ve yapımı Timbaland ve Danja'ya aittir. Teklinin Avrupa basımının B yüzünde "Until the End of Time" şarkısı bulunma...

Please (Pet Shop Boys albümü)

''Please'', İngiliz elektronik-pop müzik ikilisi Pet Shop Boys'un ilk albümüdür. "West End Girls", "Opportunities (Let's Make Lots of Money)", "Suburbia" ve "Love Comes Quickly" gibi büyük başarılar yakalamış şarkılar single olarak yayınlanmışlardır. Albü...

Joey Negro

Dave Lee, İngiliz DJ ve house müzik yapımcısı, aynı zamanda Joey Negro sahne ismiyle de bilinir. Wight Adasında doğmuştur. Yaptığı çalışmaları birçok farklı takma isimle yayınlamıştır. Bu isimlerin arasında Jakatta ismi de yer alır..

Man on the Moon: The End of Day

''Man on the Moon: The End of Day''