The Fugees

Fuat Ergin

``Fuat Ergin, 30 Ekim 1972 yılında Berlin`de doğdu. 1984 yılında ailesiyle birlikte Türkiye`ye (Şile) geldi. Türkiye`de beş sene kaldıktan sonra Almanya`ya geri döndü.

1997 Grammy Ödülleri

1997 Grammy Ödülleri her yıl verilen Grammy ödüllerinin 39.sudur. 26 Şubat 1997`de verilmiştir.

Barack Obama

Barack Obama ABD Senatosu'nda İllinois eyaletini temsil eden iki senatörden biridir ve 4 Kasım 2008'de yapılan 2008 ABD başkanlık seçimleri'nde ABD'nin 44. devlet başkanı seçilmiştir.

Blood on the Dance Floor: HIStory in the Mix

''Blood on the Dance Floor: HIStory in the Mix'' (genellikle ''Blood on the Dance Floor'' şeklinde kısaltılır), pop müzik sanatçısı Michael Jackson tarafından 1997 yılında yayımlanan bir düzenleme albümüdür. Albümde sanatçının bir önceki albümü ''HIStory...

Lauryn Hill

Lauryn Noel Hill (Doğum 25 Mayıs 1975) ABD'li müzisyen, prodüktör, aktris, R&B/Soul ve Hip-Hop şarkıcısı.

Wyclef Jean

Neluset Wyclef Jean, (d. 17 Ekim 1972) Haiti asıllı ABD'li müzisyen ve söz yazarıdır. Haiti'de Croix-des-Bouquets şehrinde dünyaya gelen sanatçı, The Fugees adlı grubun bir üyesi olmakla beraber, solo olarak da çalışmalara imza attı. Sanatçı, yoğun olarak...

Diamond D

Joseph Kirkland (d. 1969), sahne adıyla Diamond D, Amerikalı prodüktör ve rapçidir. New Yorklu rap grubu D.I.T.C.'nin kurucu üyelerinden biridir.

ECHO Ödülleri

Echo Ödülleri Alman müzik ödülleri. Her sene Deutsche Phono-Akademie tarafından dağıtılır. Deutsche Phono-Akademie, kayıt şirketlerinin bir derneğidir. Her senenin kazananları önceki senenin satışları ile saptanır.

Salaam Remi

Salaam Remi Gibbs, Amerikalı müzik yapımcısı ve klavyeci. Nas ve Amy Winehouse ile yaptığı çalışmalarla ve reggae tadındaki altyapılarıyla tanınmaktadır.

Saul Williams

Saul Stacey Williams (doğum 29 Şubat 1972) Amerikalı şair, yazar, aktör ve müzisyen. Şiiri ve alternatif hip hopu birleştiren müzik tarzı ve 1998'da çekilen bağımsız film "''Slam''"'daki başrolü ile tanınmaktadır.