The Life And Times Of Vivienne Vyle

Justin McCarthy

Dr. Justin A. McCarthy Kentucky Louisville`deki University of Louisville`de tarih profesörüdür.

Edward Robinson

Edward Robinson (d.1794-ö.1863) "İncil Coğrafyasının Babası" olarak bilinen Amerikalı İncil uzmanı.

Frederick Douglass

Frederick Douglass (d. Şubat 1818, Tuckahoe - ö. 20 Şubat 1895, Washington), köleliğin kaldırılması için mücadele vermiş reformist, konuşmacı, yazar.

Richard Schickel

Richard Warren Schickel (10 Şubat 1933 - Milwaukee, Wisconsin) yazar, gazeteci ve belgesel film yapımcısı. Time Dergisi için çalışan bir film eleştirmenidir. Ayrıca Life Dergisi'nde de makaleler ve Los Angeles Times'da kitap eleştirileri yazar.

Vol. 3... Life and Times of S. Carter

''Vol. 3... Life and Times of S. Carter'', Amerikalı rapçi Jay-Z'nin dördüncü stüdyo albümü. 28 Aralık 1998'de Amerika Birleşik Devletleri'nde Roc-A-Fella Records etiketiyle yayımlandı. Albümüyle Jay-Z, önceki albümünün pop tarzından uzaklaşarak yine soka...

Hattie McDaniel

En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu 1939 ''Rüzgâr Gibi Geçti''

Kenneth Silverman

Kenneth Silverman (d. 1936, Manhattan, New York, ABD), New York Üniversitesi'nin emekli profesörlerinden biri olan, Pulitzer Ödüllü biyografi yazarıdır. Biyografi ya da Otobiyografi Dalında Pulitzer Ödülü'nü 1985 yılında ''The Life and Times of Cotton Mat...

John Rechy

John Rechy (d. 10 Mart 1934, El Paso, Teksas), ABD'li yazar. İlk romanı, Meksika ve İskoç asıllı bir eşcinsel adam olarak biyografik arka planını yansıtır. Güney Kaliforniya Üniversitesi'ndeki ''Master of Professional Writing Program''i öğretir.

Narses

Narses (Bazen Nerses olarak yazılır) (d. 478) - (ö. 573), Bizans generali.