The More I See You

Minsc

Baldur`s Gate, Baldur`s Gate 2: Shadows of Amn ve Baldur`s Gate 2 : Thorne of Bhaal oyunlarının unutulmaz NPC`si. Rashemen`den gelmiş bir berserker. Boo adında bir hamster`ı vardır. Unutulmaz sözleriyle akıllarda kalmıştır.

Rest In Peace (Vampir Avcısı Buffy)

"Once More, With Feeling" adlı Buffy The Vampire Slayer bölümünde Spike`ın Buffy`ye söylediği, one çok sevdiğini fakat birleşmemeleri gerektiğini anlatan şarkıdır. Sözleri:

I Believe (That I See Love in You)

I Believe (That I See Love in You)'', 2004 yılında çıkan bir Sertab Erener teklisi.

Pokérap

'Can You Say Them All?'. İlk sezondaki her bölüm sonunda bu şarkılar söylenirdi, I Choose You to The Breeding Center Secret bölümünde. Bu bölüm için aynı ismi taşıyan yani pokerap isimli bir grup sorulmuştur.

Waking the Fallen

Waking the Fallen, Avenged Sevenfold adlı Heavy Metal grubunun ilk albümleri olan Sounding the Seventh Trumpet' tan sonra 2003 yılında yayınladığı 2. stüdyo albümleridir. Albüm şu an grupta basist olarak yer alan isim Johnny Christ' ın grupla ilk kaydıdır...

Yes (albüm)

'' (2009)

Rusya'daki havalimanları listesi

Rusya'daki havalamanları listesi (Rusya Federasyonu), aşağıda sıralanmıştır:

Kiralite

Note: For more discussion regarding wave propagation and handedness see: Talk:Polarizer/Lengthy quotes

No Remorse

No Remorse 1986 yılında kurulan İngiliz neonazi müzik grubudur. 1996 yılında dağılmışlardır.

Oh du lieber Augustin

Oh du lieber Augustin ("Ah, sevgili Augustin") 1679 yılında Viyana da Marx Augustin tarafından bestelenmiş şarkıdır.The More We Get Together ve Did You Ever See a Lassie? çocuk şarkısı olarak İngilizce söylenmektedir.