The Myth Of Fingerprints

Laurel Holloman

Laurel Holloman (d.23 Mayıs 1971/North Carolina,ABD) Amerikalı aktris.En çok Angel`daki ``Justine`` ve The L Word`deki ``Tina`` karakterleriyle bilinir.

Ed Greenwood

'''Ed Greenwood''' 'un çocukluğu Ontarino,Kanada'da geçti.Ryerson Polytechnic University'de gazetecilik eğitimi gördü.

John Milton Hoberman

John Milton Hoberman, ABD'li yazar, profesör, ve Texas Austin Universitesi Alman (Germanik) Çalışmaları bölüm başkanı. Akademik çalışmaları ve yazılarında daha çok spor ve kültür üzerine yoğunlaşmıştır.

William Rufus

II. William (William Rufus) (1056 - Ağustos 1100) I. William ve Flanders'lı Matilda'nın ikinci oğludur. 1087 ile 1100 yılları arasında hüküm sürmüştür. Yetenekli bir savaşçı olduğu söylenir. Sert kişiliği yüzünden halk tarafından pek sevilmemiştir. Karıs...

Orphne

Yunan mitolojisinde, Styx ve Gorgyra olarak da bilinen Orphne [1] Hades'te yaşayan bir nymphti. Acheron'la birlikteliğinden Askalaphos doğdu. [1]1.

Sköll

Sköll, İskandinav mitolojisinde Ragnarök'te güneşi yutacak olan kurttur. Sköll'ün Hati adında bir kardeşi de vardır. Hati, Máni adı verilen ayı kovalamaktadır. Ragnarök'e vardıklarında hem Sköll hem de Hati amaçlarına ulaşacakladır.

John Hick

John Harwood Hick (20 Ocak 1922 – 9 Şubat 2012), din felsefecisi ve teolog. Felsefi teoloji alanında, özellikle teodise, eskatoloji, kristoloji konuları ile dini çoğulculuk ve din epistemolojisi alanında çalışmalar yapmıştır.