The Offspring

Kısaca: The Offspring, 1984 yılında "Manic Subsidal" adıyla, Amerika Birleşik Devletleri'nin Orange County bölgesinde kurulmuş bir punk rock müzik grubudur. Punk rock ya da alternatif rock müziğinin yanında metal, ska ve grunge da içerir. ...devamı ☟

The Offspring
The Offspring

{{Grup |Grup Adı = The Offspring |
Resim      = 
Kuruluş Tarihi = 1984 |
Üyeleri     = Dexter HollandNoodlesGreg K.Atom Willard |
Ülke      = Amerika Birleşik Devletleri |
Web Sitesi   =  offspring.com
|}}

The Offspring, 1984 yılında "Manic Subsidal" adıyla, Orange County, Amerika Birleşik Devletleri`nde kurulmuş bir punk rock müzik grubudur.

Punk rock ya da alternative rock müziğinin yanında metal, ska ve grunge da içerir. 1984`te lise arkadaşı olan Dexter Holland ve Greg K tarafından başlatılmıştır. 3. albümleri olan Smash`le büyük bir başarıya ulaşmışlardır. "Come out and play" ile listelerde 1 numaraya kadar yükselmişlerdir. Bu başarıyı ayrıca Americana albümlerinde bulunan Pretty Fly`la da göstermişlerdir.

2005`te Greatest Hits albümlerini yayınlamışlar ve ilk defa Vans Warped Tour`a katılmışlardır. Davulcuları Atom Willard gruptan ayrılıp, Tom DeLonge`a katılıp 2006`da "We Don`t Need To Whisper"`ı çıkarmıştır. The Offspring Şu anda Bob Rock`la birlikte 8. stüdyo albümlerini kaydetme aşamasındadırlar.

Grup üyeleriAlbümleriDış bağlantılarKaynaklar

Vikipedi

The Offspring

İngilizce The Offspring kelimelerinin Almanca karşılığı.
The Offspring, amerikanische Punk Band

The Offspring

İngilizce The Offspring kelimelerinin Portekizce karşılığı.
banda punk americana

The Offspring

American punk band

Bu konuda henüz görüş yok.
Görüş/mesaj gerekli.
Markdown kullanılabilir.