The Rebel Flesh

''The Rebel Flesh'' Britanya bilim kurgu dizisi ''Doctor Who'' 'nun altıncı sezonunun beşinci bölümüdür. Serinin önceki bölümü olan "The Doctor's Wife" ise bundan bir hafta önce yayımlanmıştır ve bu bölümün önceki kısmı niteliğindedir. Bölüm, izleyicilerin %29.3 ile 5.7 milyon izleyici kazandı.

The Rebel Flesh Britanya bilim kurgu dizisi Doctor Who 'nun altıncı sezonunun beşinci bölümüdür. Serinin önceki bölümü olan "The Doctor's Wife" ise bundan bir hafta önce yayımlanmıştır ve bu bölümün önceki kısmı niteliğindedir. Bölüm, izleyicilerin %29.3 ile 5.7 milyon izleyici kazandı. Konu Bir güneş fırtınası TARDIS'i 22. yüzyılda bir fabrikaya sürükler. Doktor burada işçilerin kendi bedenlerinin replikalarını oluşturarak onların yerine çalıştırdıklarını öğrenir. Ancak ikinci bir fırtına bu replikaları özgürleştirince Doktor büyük bir çatışmayı önlemeye çalışır. Oyuncular *Matt SmithOn Birinci Doktor *Karen GillanAmy Pond *Arthur DarvillRory Williams *Mark Bonnar – Jimmy *Marshall Lancaster – Buzzer *Sarah Smart – Jennifer *Raquel Cassidy – Foreman Cleaves *Leon Vickers – Dicken Ayrıca bakınız * Doctor Who * Amy Pond * Rory Williams * River Song * On Birinci Doktor

Dış bağlantılar

* The Rebel Flesh in Internet Movie Database * in Le Village * The Rebel Flesh in TARDIS Index File, an external wiki * The Rebel Flesh in BBC Doctor Who homepage * The Rebel Flesh in Doctor Who: A Brief History Of Time (Travel)

Kaynakça

Kaynaklar

Vikipedi
...

Okuma Önerileri

...

Görüşler

Bu konuda henüz görüş yok.
Görüş/mesaj gerekli.
Markdown kullanılabilir.