The Use Of Force

Use Your Illusion I

Müzik albümü

Use Your Illusion II

Müzik albümü

Tony Buzan

Anthony "Tony" Peter Buzan (d. 2 Haziran 1942) İngiliz yazar ve eğitim danışmanı. Zihin Haritaları ve zihinsel okuryazarlık teknikleri üzerine yaptığı çalışmalarıyla bilinir.

İskeletor

İskeletor, Kainatın Hakimleri serisindeki baş kötü karakteri. Bu seri etrafında üretilen birçok ürün arasında; Filmation Stüdyoları tarafından üretilen çizgi film He-Man ve Kainatın Hakimleri Türkiye'de en çok bilinenidir.

Use Somebody

Use Someboddy Amerikalı alternatif rock grubu Kings of Leon'nun şarkısı. Grubun dördüncü stüdyo albümü ''Only by the Night''ın (2008) ikinci teklisi (single'ı) olarak 8 Aralık 2008'de yayınlandı.

Mycobacterium bovis

Mycobacterium bovis, yavaş büyüyen (16 ila 20 saat bölünme süresi), aerobik bir bakteridir ve sığırlarda tüberküloz hastalığı etkenidir. Mycobacterium bovis sığırlardan insanlara geçerek tüberküloz hastalığı oluşturabilmektedir.

Otomatik sayaç okuma sistemi

Automatic meter reading, or AMR, is the technology of automatically collecting consumption, diagnostic, and status data from water meter or energy metering devices (gas, electric) and transferring that data to a central database for billing, troubleshooti...

NoSQL (İVTYS)

NoSQL (İng. bazen ''nosīkvel'' de okunur), bir UNİX shell tabanlı hızlı ve taşınabilir bir ilişkisel veritabanı yönetim sistemidir. İşlemci hızı ve elektronik bellek büyüklüğü dışında herhangi bir keyfî sınırlaması yoktur. NoSQL, UNIX işletim sistemiyle ç...