The Voice Within

}} Amerikalı şarkıcı Christina Aguilera'nın 2. İngilizce albümü olan Stripped'in 5. ve son singleıdır. Glen Ballard tarafından yazılan şarkının klibinin yönetmenliğini Dirrty ve Can't Hold Us Down kliplerinide çekmiş olan David LaChapelle yapmıştır. Şarkı Amerika Billboard Hot 100'de 33#, İngilitere'de 9# ve Avusturalya'da 8# kadar yükselebilirmiştir ve Amerika'da Top40'a giren 11. şarkısıdır. Şarkının albümdeki versiyonun müzigi I'm Ok şarkısı için uzatılmıştır. Şarkı aynı zamada birçok dizi ve filmde kullanılmıştır. Video Şarkının video klibi David LaChapelle yönetmenliğinde, Los Angeles, Kaliforniya'da çekilmiştir.

Video

klip, baştan sona siyah beyazdır. "The Voice Within", MTV'nin TRL listesinde bir numara olmuş ve otuz yedi gün boyunca listede kalmayı sürdürmüştür.

Video

klip, 2004 MTV

Video

Müzik Ödülleri
'nde üç dalda adaylık kazanmıştır: "En İyi Kadın

Video

su", "İzleyicinin Seçimi" ve "En İyi Sinematografi". Klip olarak çok beğeni toplamıştır. Şarkının single kapağındaki fotoğrafda klipden bir bölümdür. Şarkıdaki siyah-beyaz çok beğenilmiştir ve bu klip Christina'nın en sade klibi seçilmiştir.

Listeler

Kaynaklar

Vikipedi

Bu konuda henüz görüş yok.
Görüş/mesaj gerekli.
Markdown kullanılabilir.