This Can`t Be Love

Istanbul Not Constantinople

Istanbul Not Constantinople (Constantinople değil İstanbul) Jimmy Kennedy ve Nat Simon tarafından yazılan şarkı. The Four Lads adlı müzik gurubu tarafından 1953 de seslendirildi.

Lilarcor

Lilarcor, "Baldur`s Gate II: Shadows of Amn" isimli oyunda bulunan, konuşabilen sihirli bir kılıçtır. Bu kılıcın en önemli özellikleri, gereksiz konuşmalar yapması; kan, savaş ve zafer tutkusudur.

The Essential Michael Jackson

The Essential Michael Jackson, Michael Jackson'ın 19 Temmuz 2005'te çıkardığı ve Invincible'dan sonraki tüm albümler gibi eski şarkılarını içeren toplama bir albümdür. "Uluslararası" ve "Amerikan" sürümleri bulunmaktadır.

Rest In Peace (Vampir Avcısı Buffy)

"Once More, With Feeling" adlı Buffy The Vampire Slayer bölümünde Spike`ın Buffy`ye söylediği, one çok sevdiğini fakat birleşmemeleri gerektiğini anlatan şarkıdır. Sözleri:

Yön alanı

çeviri

Michael Jackson: The Ultimate Collection

Michael Jackson: The Ultimate Collection, Michael Jackson'ın biri DVD, beş disk halinde 16 Kasım 2004 tarihinde piyasaya sürdüğü kutu seti.

Happy To Be

''Happy To Be'' Demis Roussos'un 1976 tarihli müzik albümünün adıdır. Albümün toplam süresi 34:01 dakikadır.

Hamilton prensibi

ye sonuçlanır, \mathcalS'de değişir. \mathcalS eylemi bir fonksiyoneldir, yani, giriş olarak bir fonksiyonu alır ve tek bir skaler numara geri verir. In terms of functional analysis, Hamilton's principle states that the true evolution of a physical syste...

Empire Bay (Mafia)

''Empire Bay'' () - Mafia 2 için hazırlanmış kurgusal bir şehirdir. Hem New York City hem de San Francisco temel alınmıştır. Şehrin adı oyunun yapım aşamasından daha önceleri Empire City idi.