Tomb Raider Chronicles

Kısaca: Tomb Raider Chronicles, Tomb Raider video oyunları serisinin beşincisidir. ''Tomb Raider Last Revulationnun devamı niteliğindedir. Core Design tarafından yapılıp Eidos Interactive tarafından piyasaya sürülmüştür. 2000 yılında Play Station, bilgisayar ve Sega Dreamcast için aynı anda çıkarılmıştır. ...devamı ☟

Tomb Raider Chronicles, Tomb Raider video oyunları serisinin beşincisidir. Tomb Raider Last Revulation'nun devamı niteliğindedir. Core Design tarafından yapılıp Eidos Interactive tarafından piyasaya sürülmüştür. 2000 yılında Play Station, bilgisayar ve Sega Dreamcast için aynı anda çıkarılmıştır.

Hikaye

Tomb Raider Chronicles'da Lara Croft'un gizli geçmişi yer almaktadır. Lara Croft, Mısır'da ortadan kaybolur ve herkes onun öldüğünü sanır. Lara'nın yakınları gri yağmurlu bir günde, onu anmak için Croft malikanesinde toplanırlar. Daha sonra, arkadaşları sessizce Croft malikanesinin çalışma odasına otururlar ve Lara'nın hala gizemini koruyan eski maceralarından bahsederler.

Yeni Beceriler

Bu oyunda yeni beceriler yer almaktadır: * Tomb Raider seviye editörünü içerir. * Lara ve diğer ünlü Tomb Raider karakterleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmayı sağlayacak 4 yeni ve özel seneryo. * Silahsız dövüş, sessizce hareket etme ve yeni arama teknikleri sadece bunlardan birkaçı. * Bu oyun 11 yaş ve üzeri içindir, Türkçe kurulum rehberi ile birliktedir.

Kaynaklar

Vikipedi

Bu konuda henüz görüş yok.
Görüş/mesaj gerekli.
Markdown kullanılabilir.