TRAFIK POLISI (türkçe) ingilizcesi
1. traffic police
2. traffic policeman,
TRAFIK POLISI (türkçe) fransızcası
1. police routière
TRAFIK POLISI (türkçe) almancası
1. n. Verkehrspolizei
İlgili Konu Başlıkları Tümü

Trafik (film, 2000)

Trafik, yönetmeni Steven Soderbergh olan 2000 yapımı suç filmi. Film çıktığında ilgi görmüş ve Akademi Ödülleri almıştır.

Adli Otomotiv

Hazırlayanlar : Prof. Dr. İ.

Hancılı, Kalecik

Hancılı, Ankara ilinin Kalecik ilçesine bağlı bir köydür.

Bitirim İkili 3

Bitirim İkili 3 (Özgün adı:Rush Hour 3), Jackie Chan ile Chris Tucker'in oynadiği 2007 yapımı aksiyon filmi. Ayrıca serinin önceki filmi Bitirim İkili 2'in devam filmidir.

Osmanlı Cumhuriyeti

Osmanlı Cumhuriyeti, komedyen ve dizi oyuncusu Ata Demirer'in başrolünde oynadığı tarihi bir film. Diğer oyuncuları ise Vildan Atasever, Sümer Tilmaç, Ruhsar Öcal, Kerem Kupacı, Ali Düşenkalkar, Belma Canciğer ve Sezen Aksu gibi kişilerdir. Yönetmenliğini ve senaryo ...

2008 İstanbul ABD Başkonsolosluğu Saldırısı

2008 İstanbul ABD Başkonsolosluğu Saldırısı, 9 Temmuz 2008 tarihinde Türkiye'nin İstanbul kentinde ABD Konsolosluğuna gerçekleştirilen silahlı saldırıdır.

The Forminx

The Forminx 1960'larda müzik yapan Yunan rock n roll ve beat grubu. Ünlü Yunan new age bestecisi Vangelis de bu grupta müzik yapmıştır.

1968'de Türkiye

1968'de Türkiye olayları.== Siyaset & Olaylar =====Ocak===* 9 Ocak - Ankara Yüksek İhtisas Hastanesi'nde bir köpeğin kalbi değiştirildi. Ameliyattan kırk dakika sonra bakım güçlüğü nedeniyle köpek öldürüldü.

Libya İç Savaşı

Geçici Ulusal Konsey kesin zaferi;

Enthiran

''Enthiran'' ''(Tamilce: எந்திரன்)'' yönetmenliğini S. Shankar'ın yaptığı 2010 yılı yapımı bir Tamil bilim kurgu filmi.