TURIZM ACENTESI (türkçe) fransızcası
1. agence de tourisme
İlgili Konu Başlıkları Tümü

İnci Pirinççioğlu

Hayrünnisa İnci Pirinççioğlu, Türkiye`nin ilk profesyonel turizm rehberidir. Turizm sektörünün en eski kuruluşlarından VIP Seyahat Acentesinin kurucusudur.

Tolga Öztorun

Tolga Öztorun (d. 1977 İstanbul), radyo programcısı, kısa film yönetmeni, hayvan hakları aktivisti, köşe yazarı, turizmci.

Jolly Tur

Ürünler Yolcu taşımacılığı Turizm acentesi Konaklama

Zile

Zile, Orta Karadeniz Bölgesi'nde Tokat il merkezine 70 km. uzaklıkta olup, Anadolu'nun en eski yerleşim merkezlerinden birisidir. M.Ö. 50 yıllarında yaşayan ve coğrafyanın piri sayılan Amasya'lı Strabon, bu şehrin Ninova Melikesi meşhur Semiramis tarafından M.Ö. 1600 yıllarında ...

Türkiyede Reklamcılık

Dünden Bugüne Türkiye’de Reklam’ın TarihiTürkiye’de reklamcılığın gelişimi, dünyanın diğer taraflarındakinden pek farklı olmamış, ekonomik ve ticari hareketlerin paralelinde reklamcılık da kendi yolunda ilerleyerek bugünkü seviyeye gelmiştir.İlkel reklamcılık devri ...

Kıyıkışlacık, Milas

Kıyıkışlacık, Muğla ilinin Milas ilçesine bağlı bir köydür. Kıyıkışlacık köyü Milas ilçesinde, Güllük Körfezi sahil şeridinde, Güllük beldesinin tam karşısında yer alan büyük bir köydür.

Çıralı, Kemer

Çıralı, Kemer ilçesine bağlı Ulupınar köyünün mevkiidir. Olimpos Beydağları Milli Parkı sınırları içinde yer alan Çıralı, üç kilometre kumsalın oluşturduğu sahil şeridinde koruma altındaki deniz kaplumbağalarının (Caretta caretta) üreme alanıdır.

Beylerhanı, Uşak

Beylerhan, Uşak ilinin Merkez ilçesine bağlı bir köydür.