Turkcell-Im

Kısaca: Turkcell-im, Turkcell müşterilerinin tek bir adresten tüm katma değerli Turkcell servislerine ulaşımını sağlıyor. Turkcell-im, internet ve mobil ...devamı ☟

Turkcell-im, Turkcell müşterilerinin tek bir adresten tüm katma değerli Turkcell servislerine ulaşımını sağlıyor. Turkcell-im, internet ve mobil kelimelerinin baş harflerinden esinlenerek ve herkesin kendi ilgi alanına ve ihtiyaçlarına yönelik uygun bir Turkcell servisi bulunabileceğinden yola çıkarak, Turkcell'in sonuna Wap / web üzerinden ve SMS aracılığıyla ulaşılan Turkcell-im'in; 6 kategorisi bulunuyor.

Turkcell-im'in eğlence, müzik ve bilgiyi biraraya getiren kategorilerinde sevilen sanatçılardan şarkılar, melodiler, dünyaca sevilen oyunlar, filmlerden dizilerden en komik, en eğlenceli videolar, Turkcell Süper Lig takımlarının tüm golleri, cep telefonlarını kişiselleştirmek için en güzel duvar kağıtları gibi birçok servis bulunuyor.

Turkcell-im'de yer alan "Chat/Mesaj" kategorisi abonelere her zaman ve her yerden e-postalarını okuyup cevaplayabilme, TurkcellMessenger üzerinden sohbet etme, WAPblog yaratıp, paylaşma gibi birçok imkan sunmaktadır.

Turkcell, zengin yerli müzik repertuarını cep telefonunda sunmak üzere müzik eser sahiplerinin, yapımcılarının ve yorumcularının haklarını koruyan ve temsil eden Meslek Birlikleri ile de anlaşmalar yaptı.

Turkcell-im İş Ortakları

Turkcell-im'de, zengin içeriği sağlayan çok sayıdaki ulusal iş ortağının yanı sıra dünyanın en köklü, en büyük müzik şirketlerinden EMI, global oyun sektörünün liderlerinden EA GAMES ve Türkiye ve dünya gençliğinin yakından takip ettiği lider müzik kanalı MTV gibi birçok uluslararası ortak da içerikleriyle yer alıyor.

Bağlantılar

Bu konuda henüz görüş yok.
Görüş/mesaj gerekli.
Markdown kullanılabilir.