Vero Beach, Florida

miami beach

Miami Beach, ABD'de Florida eyaletinin güneydoğusundaki Miami-Dade County'de kent. Atlas Okyanusu kıyısında yer alır. Anakaradan ve Miami kentinden Biscayne Körfeziyle ayrılır.

Beach Boys

Üç kardeş, bir kuzen ve okul arkadaşlarının oluşturduğu dünyanın en iyi vokal gruplarından biri sayılan Beach Boys, müziğe “Pendletones” adıyla başladı. 1961 yılında yaptıkları “Surfin” adlı şarkı ile ilk hitlerini yaratan grup 8 Aralık 1961 tarihinde Los...

Laguna Beach (Tv)

Laguna beach MTV`de yayınlanan dizi.

Palm Beach County

Palm Beach County, Florida eyaletinde bulunan bir yönetim bölgesi. 2000 yılı sayımına göre nüfusu 1,131,184 kişidir. 2005 yılı tahminine göre nüfus 1,268,548 kişiye ulaşmış, bölgeyi Florida`nın en kalabalık 3. yönetim bölgesi yapmıştır. Palm Beach County,...

Palm Beach County, Florida

Palm Beach County, Florida eyâletinde bulunan bir yönetim bölgesi.

Daytona Beach

Daytona Beach, Amerika Birleşik Devletleri'nde, Florida eyaletinin kuzeydoğu kesimindeki Volusia ilinde kent. Atlas Okyanusu kıyısında, Halifax Nehrinin (Atlas Okyanusu suylonun bir bölümünü oluşturan gelgit lagünü) üzerinde yer alır.

Virginia Beach

Virginia Beach, ABD'nin Virjinya eyaletinde bulunan bir şehirdir. Güney Hampton Roads bölgesinde, Chesapeake Körfezi'nin Atlas Okyanusu ile buluştuğu yerde yer alır.