Video Blog

Kısaca: Video blog (Vlog) belli bir periyod dahilinde yine çoğu kez belli bir konuya bağlı olarak video kaydı yöntemi ile günlük tutulmasıdır. Genelde rastlanan kullanıcının webcam karşısına geçmesi ve belli bir konuda her gün bir video kaydı oluşturmasıdır. Bazı durumlarda ise hiçbir konuya bağlı olmadan video kaydını yapan kullanıcının o günkü ruh haline bağlı olarak bir konu seçilebilir. ...devamı ☟

Video blog (Vlog) belli bir periyod dahilinde yine çoğu kez belli bir konuya bağlı olarak video kaydı yöntemi ile günlük tutulmasıdır. Genelde rastlanan kullanıcının webcam karşısına geçmesi ve belli bir konuda her gün bir video kaydı oluşturmasıdır. Bazı durumlarda ise hiçbir konuya bağlı olmadan video kaydını yapan kullanıcının o günkü ruh haline bağlı olarak bir konu seçilebilir.

Video Blog Türleri

Video bloglar amatör ve ticari olmak üzere ikiye ayrılmışlardır. Dünya'da videonun önlenemez yükselişi ile beraber sayısı çok yüksek olan video izleyicisi büyük bir reklam mecrası haline gelmiştir. Bunu gözardı etmeyen reklam sektörü özellikle Amerika'da video bloggerlar ile anlaşarak onlara amatör görünümlü özel prodüksiyonlar yaptırmaya başlamıştır.

Ayrıca bakınız

* Kullanıcının geliştirdiği içerik * lonelygirl15

Bu konuda henüz görüş yok.
Görüş/mesaj gerekli.
Markdown kullanılabilir.