Vit��Ria Guimar��Es

DIA

DIA (İngilizce: Defense Intelligence Agency) Amerikan savunma istihbarat örgütüdür. CIA'ya benzer yapıda olan örgüt Amerika Birleşik Devletleri'nin askeri istihbaratı olarak da tanımlanabilir.

Souto

Souto adını taşıyan Portekiz`de yerleşim birimleri:* Souto - Abrantes belediyesinde bucak.* Souto - Arcos de Valdevez belediyesinde bucak.* Souto - Penedono belediyesinde bucak.

Boyz II Men diskografisi

Yıl

Broken (Seether şarkısı)

Broken, Seether grubunun ''Disclaimer II'' albümünden çıkan hit şarkısı. Şarkıya vokaliyle katılan Amy Lee, şarkının telli çalgılarının düzenlemesinin de büyük bölümünü yaptı.

Santa EulŞ ria des Riu

Wer da gläubet und getauft wird, BWV 37

''Wer da glaubet und getauft wird'', Johann Sebastian Bach'ın BWV 37 numaralı kantatı.

Breakaway (şarkı)

Breakaway", yazarlığını 2004 yılında Avril Lavigne, Bridget Benenate ve Matthew Gerrard; yapımcılığını John Shanks'in üstlendiği bir şarkıdır. ABD'li şarkıcı Kelly Clarkson tarafından ''The Princess Diaries 2: Royal Engagement'' filminin soundtrack albümü...

Marinella

Guimarães

Guimarães belediyesi, Portekiz'in Norte bölgesine bağlı Ave altbölgesinin belediyelerinden biridir.

Insomniac (Green Day albümü)

''Insomniac'' Amerikan punk rock grubu Green Day 'in 4. stüdyo albümüdür. 10 Ekim 1995' de Reprise Records' dan yayınlandı. Amerika listelerinde 2 numaraya kadar çıktı ve 1996' da double-platinum albüm aldı (according to the RIAA) Insomniac grubun ''Dooki...