Vit��Ria S.c.

İtalya'daki futbol kulüpleri listesi

İtalya Futbol Ligleri'nde bulunan takımların listesi:== Serie A ==* A.S. Bari* Bologna F.

İtalyan Futbol Kulüpleri

İtalya Futbol Ligleri`nde bulunan takımların listesi:

DIA

DIA (İngilizce: Defense Intelligence Agency) Amerikan savunma istihbarat örgütüdür. CIA'ya benzer yapıda olan örgüt Amerika Birleşik Devletleri'nin askeri istihbaratı olarak da tanımlanabilir.

İtalya Süper Kupası

İtalya Süper Kupası (İtalyanca'da, ''Supercoppa italiana di calcio'' ya da ''Supercoppa di Lega''), İtalya'da futbol liglerinin başlamasından bir hafta önce, Ağustos ayında düzenlenen turnuvadır. Serie A ve İtalya Kupası'nın kazananları arasında oynanır....

Jupiler Lig

Futbol ligi kutusu

Superliga

Superliga sponsor ismiyle BWINLIGA Portekiz futbolunun en üst seviyesi. Ligin 73.sezonu 16 takımla oynanmaktadır. Üç büyük takım SL Benfica, Porto ve Sporting Lizbon`un 70 şampiyonluğu varken; geriye kalan takımların sadece 2 şampiyonluğu vardır.

Stefano Fiore

Stefano Fiore (d. 17 Nisan 1975) İtalyan futbol forvet oyuncusudur. Kariyerine Serie B takımlarından A.C. Mantova'da devam etmektedir. Fiore Avrupa'nın dev takımlarında forma giymiştir. AC Parma, Udinese Calcio, Valencia CF, ACF Fiorentina bunlardan bazıl...

Leandro Remondini

Leandro Remondini (d. 17 Kasım 1917, Verona - ö. 9 Ocak 1979, Milano) İtalyan futbolcu ve teknik adam.

1937-38 Serie A

1937-38 Serie A İtalya'da 38. kez düzenlenen en üst düzey futbol ligidir.

Alberto Zaccheroni

Alberto Zaccheroni (d. 1 Mart 1953, Meldola, Emilia-Romagna, İtalya), İtalyan Teknik Direktör. Başında olduğu takımlara oynattığı 3-4-3 sistemi ile tanınır.