West Columbia

Columba

Columba may mean:

Columbia

Columbia may also refer to:

güvercingiller

Güvercingiller (Columbidae), güvercinler takımına ait, 300'e yakın güvercin ve kumru türü ile dodo (Raphus cucullatus) ve Pezophaps solitaria gibi soyu tükenmiş türleri içeren bir familyasıdır..

Kolumbiya Nehri

Kolumbiya Nehri ya da Columbia Nehri (İngilizce ''Columbia River''), Kuzey Amerika'da Pasifik Kuzeybatısı'nın en büyük nehridir ve uzunluğu 2,000 km dir. ABD'nin dördüncü en büyük nehridir. Kanada'nın Britanya Kolumbiyası eyaletindeki Rocky Dağlarında doğ...

Columba Takımyıldızı

Columba ya da Güvercin takımyıldızı, modern 88 takımyıldızdan biridir.

Columbia Center

Gökçe güvercin

Gökçe güvercin (Columba oenas), güvercingiller (Columbidae) familyasından bir güvercin türü. Avrupa ve batı Asya sahasının kuzey kısmında yaşayan gökçe güvercin göçmendir, başka yerlerde dağılmış ve çoğunlukla yerleşiktirler.

tahtalı

Tahtalı, bir güvercin türü

Irakere

Irakere, Kübalı bir müzik grubu. Müzik Direktörü ve besteci Armando de Sequeira Romeu ve piyanist Chucho Valdés tarafından 1973'te Küba'da kuruldu. Albümleri "Irakere" ile 1980 yılında "En İyi Latin albümü" dalında Grammy Ödülü kazandılar.

Oh du lieber Augustin

Oh du lieber Augustin ("Ah, sevgili Augustin") 1679 yılında Viyana da Marx Augustin tarafından bestelenmiş şarkıdır.The More We Get Together ve Did You Ever See a Lassie? çocuk şarkısı olarak İngilizce söylenmektedir.