When I Fall In Love (song)

Ones

''Ones'' İspanyol şarkıcı Selena bir derleme albümü.

man of the world

''Man Of The World '' Demis Roussos'un 1980 tarihli müzik albümünün adıdır. Albümün toplam süresi 41:32 dakikadır.

Art Movement (grup)

Art Movement İngiliz rock grubudur. Grup 1960`lı yılların sonlarında Decca plak şirketinden bir dizi 45lik çıkartmıştır.

Elvis Presley şarkıları

Elvis Presley`in 1953 yılından 1977 yılına kadar yapmış olduğu tüm şarkıların listesi:

Don't Fall in Love with Everyone You See

Don't Fall in Love with Everyone You See, Austin'lı indie rock grubu Okkervil River'ın ilk stüdyo albümüdür. Mandolin ezgilerinin yoğun olarak hissedildiği "Westfall" şarkısı 1991 yılında Austin, Teksas'ta bir yogurt shop'ta meydana gelen ve 4 kızın öldür...

Not That Kind

Not That Kind, Amerika'lı şarkıcı Anastacia'nın ilk albümüdür. Albüm dünya çapında 10 Haziran 2000, Amerika ve Kanada'da 27 Mart 2001'de yayınlanmıştır. Sadece albüm olarak bir milyonu geçmiş ve Amerika'da 680.000 kopya satmıştır.

Western Dream

''Western Dream'', Fransız DJ Bob Sinclar'in 2006 yılında çıkardığı stüdyo albümü. Bu albümde Farrell Lennon, reggae şarkıcısı Gary 'Nesta' Pine, Steve Edwards, Ron Carroll ve MZ Toni vokalleri yer almaktadır.

Fearless Tour

Fearless Tour, Taylor Swift'in Fearless albümünün tanıtımı içim yapılmış bir konser turnesidir. Sanatçının ilk headliner konseridir.

Ben E. King

Benjamin Earl King (28 Eylül 1938), daha çok Ben E. King olarak bilinen bir Amerikalı soul şarkıcısı. Ben E. King denilince akla gelen ilk şarkı bestesini yaptığı ve söylediği "Stand by Me" dir. Şarkı Amerika Birleşik Devletlerinde U.S. Top 10'de 1961 ve...