When Your Lover Has Gone

Lovers' Walk

Lover's Walk Buffy the Vampire Slayer'ın 3. sezonunun 8. bölümüdür. Willow, Xander, Cordelia ve Buffy üniversite giriş sınavının sonuçlarını karşılaştırmaktadır.

3 for One

''3 for One'', Chris Isaak'ın ''Chris Isaak'', ''Forever Blue'' ve ''Silvertone'' albümlerinin bir arada bulunduğu toplama albümüdür. 9 Mayıs 2000'de yayınlanmıştır.

ABD 1976 yılı 1 numara şarkıları

Bu liste, 1976 yılında Billboard dergisi tarafından 1 numaraya yükselen şarkıları içerir.

I'm Your Baby Tonight

I'm Your Baby Tonight, Amerikalı R&B/pop sanatçısı Whitney Houston'ın 1990 çıkışlı üçüncü stüdyo albümüdür. Albüm, 6 Kasım 1990'da piyasaya sürülmüştür. Albüm 10 milyonluk bir satış yakalamıştır. Albümden 6 tane tekli çıkmıştır ve 2 tanesi bir numaraya ot...

Like Toy Soldiers

Like Toy Soldiers" Amerikalı rapçi Eminem'in Encore albümünden yayınladığı bir teklidir. Eminem şarkıda rapçilerin arasındaki kavgaları anlatmıştır. The Source dergisi ve editörü Benzino'ya yaşadığı sorunlardan, Ja Rule ile 50 Cent arasındaki kavgadan açı...

Purpendicular

''Purpendicular'', İngiliz Deep Purple grubunun 1996 yılında piyasaya sürdükleri hard rock türünde onbeşinci stüdyo albümleridir.

Silvertone (albüm)

Silvertone 1985 yılında Chris Isaak'ın çıkardığı ilk albümdür. Bu albüm Mavi Kadife adlı filmde çalan "Gone Ridin'" adlı parçaya kadar çok ünlü değildi.

Goodbye My Lover

Goodbye My Lover" İngiliz şarkıcı James Blunt ve Roberto Mantovani tarafından Blunt'ın çıkış albümü ''Back to Bedlam'' için yazılan pop rock tarzı bir ''single''. Tom Rothrock ve Jimmy Hogarth'ın prodüktörlüğünde tamamlanan ''single'' birçok müzik eleştir...

My Egyptian Lover

My Egyptian Lover", Space Cowboy'un 2006 yılında yayımlanan üçüncü stüdyo albümü ''Digital Rock''ın çıkış single'ı. Şarkıda Britanyalı şarkıcı Nadia Oh ile düet yapılmıştır.