With Your Destiny

Kısaca: With Your Destiny veya Supreme Destiny (Türkçe: ''Kaderinle Birlikte''), JoyImpact şirketi tarafından yapılmış ve lisası alınmış, devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunudur (Massive Multiplayer Online Role Playing Game, MMORPG). Dünyanın çeşitli bölgelerinde binlerce oyuncu tarafından oynanılmaktadır. Oyundaki amaç her MMORPG oyununda olduğu gibi bilgisayar tarafından yönetilen varlıkları kesip seviye atlamaktır. Daha sonra güçlü bir seviyeye ulaşıldığında, insanlarla savaşıp sunucunun bir ...devamı ☟

With Your Destiny veya Supreme Destiny (Türkçe: Kaderinle Birlikte), JoyImpact şirketi tarafından yapılmış ve lisası alınmış, devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunudur (Massive Multiplayer Online Role Playing Game, MMORPG). Dünyanın çeşitli bölgelerinde binlerce oyuncu tarafından oynanılmaktadır.

Oyun

daki amaç her MMORPG oyununda olduğu gibi bilgisayar tarafından yönetilen varlıkları kesip seviye atlamaktır. Daha sonra güçlü bir seviyeye ulaşıldığında, insanlarla savaşıp sunucunun birincisi olmaktır. Ayrıca görevlerden de malzemeler elde edilebilir ve tecrübe puanı kazanılabilir.

Oyun

a kaydolmak ve oynamak tamamen ücretsizdir. Fakat para ile alınan eşya vb. malzemelerde mevcuttur. Bunlar tamamen karakteri daha fazla geliştirmek için eklerdir, tercihe bağlıdır.

Oyun

da çeşitli ülkelerin akademileri bulunmaktadır. Bu akademilere, akademinin operatörüne başvurarak girilmektedir. Oyun Oyun çoğu MMORPG gibi canavar kesip, seviye atlamaya dayalıdır.

Oyun

u genelde Filipinler, Brezilya, Portekiz, Malezya, Hong Kong, Polonya, Singapur, Almanya ve Türkiye'den oyuncular oynamaktadır.

Oyun

un seviye sınırı 400'dür. İlk 35 seviye, başlangıç köyündeki bölümde atlanır. Daha sonra 40. seviyeye kadar görev yapmadan atlanır. 40. seviyeden 116. seviyeye kadar Sipirit Guardian isimli görev yapılır. Buraya giriş için kırmızı mum tipinde "Grave Candle" isimli eşya gereklidir. Görevde Skeleton isimli yaratıklar kesilerek kahverengi kitaplar kırdırılır ve 7.500 tecrübe puanı alınır. 101. seviyede yeşil pelerin için görev yapılır. 116-191. seviyeler arası God's Garden bölgesinde tavşan benzeri yaratıklar kesilerek, kanada benzer bir eşya düşürerek kırdırılır ve 15.000 puan alınır.

Kaynaklar

Vikipedi

Bu konuda henüz görüş yok.
Görüş/mesaj gerekli.
Markdown kullanılabilir.