Yetenek Çiftliği

''Yetenek Çiftliği'' (Özgün adı: ''A.N.T. Farm''), Zack ve Cody Güvertede'nin yapımcısı Dan Signer tarafından yaratılmış olan şimdi yayınına başlamış olan bir Disney Channel orijinal dizisidir. 2010 Kasım ayının ortasında dizi duyurulmuştur ve çekimler 2011 başlangıcında başlamıştır. Dizi ABD'de 17 Haziran 2011'de başladı. Ondan önce dizinin ön gösterimi ABD'de 6 Mayıs 2011 günü Zack ve Cody Güvertede`nin final bölümünden sonra yayınlandı. Türkiye'de ise 10 Aralık 2011'de başladı. Ve şuan Disney

Yetenek Çiftliği (Özgün adı: A.N.T. Farm), Zack ve Cody Güvertede'nin yapımcısı Dan Signer tarafından yaratılmış olan şimdi yayınına başlamış olan bir Disney Channel orijinal dizisidir. 2010 Kasım ayının ortasında dizi duyurulmuştur ve çekimler 2011 başlangıcında başlamıştır. Dizi ABD'de 17 Haziran 2011'de başladı. Ondan önce dizinin ön gösterimi ABD'de 6 Mayıs 2011 günü Zack ve Cody Güvertede`nin final bölümünden sonra yayınlandı. Türkiye'de ise 10 Aralık 2011'de başladı. Ve şuan Disney Channel'de devam etmektedir. Dizinin 2. Sezonu ABD'de 1 Haziran 2012'de başladı. Türkiye'de 12 Ekim 2012'de başlamıştır. Oyuncular * China Anne McClain → Chyna Parks ( Türkçe Seslendiren: Elif Koç ) * Sierra McCormick → Olive Doyle ( Türkçe Seslendiren: Seda Özelsoy ) * Jake Short; Fletcher Quimby ( Türkçe Seslendiren: Burcu Güneştutar ) * Stefanie Scott → Lexi Reed ( Türkçe Seslendiren: Aysun Topar ) * Carlon Jeffery → Cameron Parks ( Türkçe Seslendiren: Coşkun Tonga )

2.Sezon

2. Sezon Bölümlerinde Zendaya Diziye Konuk Oyuncu Olarak Gelmiştir.2'nci Sezonun Başlarında Yetenekliler Programına Sportif Bir Kız Katılmıştır ve Hala Dizide Oynamaktadır.

Kaynaklar

Vikipedi

Görüşler

Bu konuda henüz görüş yazılmamış.
Gürüş/yorum alanı gerekli.
Markdown kodları kullanılabilir.

Yetenek Çiftliği ilgili konular