You`ve Changed

Example

Elliot John Gleave (d. 20 Haziran 1982, Londra), tanınan adıyla Example İngiliz rapçi ve söz yazarıdır. Üçüncü stüdyo albümü Playing in the Shadows'tan çıkan single 'Changed the Way You Kiss Me' ile İngiltere'de 1 numara olarak büyük başarı göstermiştir.

Comm

comm, Unix ve Unix Benzeri sistemlerde iki düz metin dosyası arasında karşılaştırma yapmak için kullanılan bir Unix komut satırı programı'dır.

Pavia

Pavia, kuzeybatı İtalya'daki Lombardiya bölgesinin ve Pavia ili'nin merkezi olan şehir ve yerel idare bakımından bir komün.

diff

Bilgisayar ile hesaplamada bir dosya karşılaştırma yardımcı programıdır ve iki dosya arasındaki farkları bulmaya yarar. Program text dosyalarındaki her bir satırda yapılan değişiklikleri gösterir. Modern implementasyonlar binary dosyaları da destekler. Di...

gıda zehirlenmesi

Gıda kaynaklı hastalık, içine yabancı etmen karışmış besin tüketimi sonucu meydana gelen herhangi bir hastalıktır. Genelde gıda zehirlenmesi de kullanılsa da bu genelde hatalıdır.

Pocahontas

Pocahontas (doğum: 1595, ölüm: 21 Mat 1617) bir İngiliz olan John Rolfe ile evlendikten sonra İngiltere'nin Londra şehrine yerleşen ve hayatının son yıllarında burada ünlü olan Kızılderili kadın. Anadili Algonkin dillerinden Powhatan da denilen Virjinya A...