* Yumurcak TV, Televizyon kanalı* Yumurcak (film), Türker İnanoğlu'nun yönettiği 1969 yapımlı Türk filmidir.

YUMURCAK (türkçe) anlamı
1. yaramaz küçük çocuk.veba hastalığında koltuk altında ya da kasıkta çıkan çıban.
YUMURCAK (türkçe) ingilizcesi
1. n. bantling
2. brat
3. chit
YUMURCAK (türkçe) fransızcası
1. bambin [le]
2. gamin/e [le][la]
3. galopin [le]
4. gosse [le][la]
YUMURCAK (türkçe) almancası
1. Bengel

Yumurcak hakkında detaylı bilgi

* Yumurcak TV, Televizyon kanalı * Yumurcak , Türker İnanoğlu'nun yönettiği 1969 yapımlı Türk filmidir. 

Bu sayfa, online kullanıcı topluluğu tarafından oluşturulan ve düzenlenen özgür ansiklopedi projesi Wikipedia'nın Türkçe versiyonu Vikipedi'deki yumurcak maddesinden faydalanılarak veya ilgili madde birebir kopyalanarak hazırlanmıştır. Bu makale, GNU Özgür Belgeleme Lisansı ilkeleri kapsamında, Vikipedi sitesi kaynak gösterilerek özgürce kullanılabilir.
İlgili Konu Başlıkları Tümü

Yumurcak TV

Infobox TV

Yumurcak (film)

Yumurcak, Türker İnanoğlu'nun yönettiği 1969 yapımlı bir dram-komedi filmidir. Başrollerde "yumurcak" lakaplı İlker İnanoğlu, Kartal Tibet, Filiz Akın ve Hulusi Kentmen vardır. Filmin senaryosu Safa Önal'a aittir. Film 85 dakikadır. Müzik Metin Bükey'e aittir. Görüntü ...

STV

Samanyolu TV, 13 Ocak 1993 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Samanyolu Televizyonu daha çok İslam ve kültürel konuları işlemesi ile bilinir.

Caillou

Caillou (okunuşu: ''Kayu''), yazar Christine L'Heureux ve çizer Hélène Desputaux'un kitaplarından televiyona uyarlanan Kanada yapımı çizgi dizidir. Dizi, Caillou adlı 4 yaşındaki bir erkek çocuğun insanlarla ilişkilerini ve günlük yaşamını konu alır. Orijinal dili Fransızca ...

Charlie Chaplin

Charlie Chaplin İngiliz sinema oyuncusu ve yönetmeni. Asıl adı Sir Charles Spencer Chaplin’dir. Şarlo olarak da bilinir.