Z��Lf�� Livaneli

Frontin'

Frontin'" yapımcı Pharrell'ın 2003 yılında çıkan şarkısı. Yapımcısı The Neptunes olan şarkının sözleri Pharrell tarafından yazılmıştır ve şarkıda sanatçıya rapçi Jay-Z eşlik etmektedir.

LF

Live Nation

Live Nation, Inc. , Beverly Hills, Kaliforniya temelli bir canlı organizasyon şirketidir. Şirket, 2005 yılında Clear Channel Communications şirketinin yan kuruluşu olarak açıldı. Şirketin CEO'su Michael Rapino'dur.

Burning Bridges (albüm)

Burning Bridges, İsveç grubu Arch Enemy'nin 3. stüdyo albümüdür.

Roc Nation

Roc Nation, Shawn "Jay-Z" Carter tarafından kurulan ABD'li müzik yayın ve eğlence şirketidir.

Düşük frekans

Düşük frekans (LF veya LW), uzun dalga radyo bandına verilen addır. Frekans aralığı 30-300 KHz arasıdır. Bandın AdıDalga boyunun 1000 km ile 100 metre arasında olmasından gelmektedir.Lamda formülüne göre dalga boyu, frekans düştükçe yükselir bu hesaba gör...

Rihanna'nın kazandığı ve aday gösterildiği ödüller listesi

Barbadoslu pop/R&B şarkıcısı Rihanna'nın kazandığı ödülleri ve adaylıklarını içeren bir listedir.

Lying from You

From the Inside - Linkin Park'ın Meteora albümünün 5. single'dır.

Tim's Bio: Life from da Bassment

''Tim's Bio: Life from da Bassment'', ABD'li prodüktör Timbaland'in ilk solo albümüdür. Timbaland'a bu albümde Magoo, Missy "Misdemeanor" Elliott, Aaliyah, Ginuwine, Playa, Mad Skillz, Nas, Jay-Z, Twista ve Kelly Price eşlik etmekte.

Z (anlam ayrımı)

;Z veya z* Z - Latin alfabesinde son harf* Z - Z-Net tarafından yayımlanan aylık dergi * Z - yönetmenliğini Costa Gavras'ın üstlendiği 1969 yapımı film* Z - bozon zayıf etkileşimin aracı parçacığı* Z - Z-DNA, çift sarmal DNA'nın olası modellerinden biridi...