Lacoste

LacosteLacoste'un ünlü Polo çeşit t-shirtü
Lacoste, Fransa'nın en önemli
Fransa Cumhuriyeti (Fransızca:République Française) ya da kısaca Fransa, Belçika, Lüksemburg, Almanya, İsviçre, İtalya, Monako, Andorra ve İspanya ile komşu olan, Batı Avrupa'da ülke. Avrupa Birliği'nin kurucu üyesidir.
...Tümünü okumak için linke tıklayınız.
tekstil ve aksesuar
Tekstil, hayvansal veya bitkisel lifli kullanım ürünleridir. Giyilebilen herşey ve bazı dekorasyon ürünlerini de içine alan imalat sektörüdür. Türkiye'nin en önemli sektörlerinden birisidir.
...Tümünü okumak için linke tıklayınız.
markalarından biridir.
Marka Alm. Warenzeichen (n), Stempel (m); Warenzeichenherstellung (f) Stempelherstellung (f), Fr. Marque (f), et sa fabrication (f), İng. Mark, sign, brand, ticket, and marking. Herhangi bir maddeyi tanıtmaya, benzerlerinden ayırmaya, eşyaların imal edildikleri yerleri belirlemeye yarayan, resim, harf, mühür ve rakamlardan yapılan işaretler. Çeşitli madde ve parçalardan yapılan, para ve bilet yerine kullanılan parçalara da “marka” denir. Denizcilikte bir
...Tümünü okumak için linke tıklayınız.
1933 yılında
1933 yılında meydana gelen olaylar, doğumlar ve ölümler.
...Tümünü okumak için linke tıklayınız.
tarafından kurulmuştur. O zamanların en ünlü tenisçilerinden olan Lacoste,
Tenis dikdörtgen şeklindeki kort adı verilen bir sahada iki veya dört kişi tarafından oynanan bir oyun. Topa raketle vurularak sahanın ortasındaki ağın üzerinden geçirilir. Gaye topa karşı oyuncunun karşılayamayacağı bir şekilde vurarak puan kazanmaktır. İlk defa İngiltere'de çimenler üzerinde oynanan bu oyuna çim tenisi denmekteydi. Bugün sadece tenis olarak adlandırılır.
...Tümünü okumak için linke tıklayınız.
Davis Cup tenis turnuvasını kazanan ve Amerikalı olmayan ilk tenisçidir. Tenis maçlarında kullanılan kıyafetlere alternatif olarak, rahat, terlemeyi önleyen, hareket kabiliyetini artıran bir tasarım yaparak bugünkü Lacoste Polo T-Shirt'ü yaratmıştır. Lakabı olan

...Tümünü okumak için linke tıklayınız.
timsahı ise logo olarak bu t-shirt'ün sol tarafına yerleştiren Lacoste, bu şekilde dünyada ilk defa bir tekstil ürününün görünen yüzeyinde logo kullanan marka olmuştur. 1933'ten beri kalıbı değişmeyen tek ürünü olan Lacoste Polo markanın ikonik ürünüdür. Bugün dünya çapında 900'e yakın mağazası ve 2000'in üzerinde corner ile faaliyet göstermektedir. Türkiye, Rusya ve tüm ortadoğuya üretimi, Lacoste adına
Timsah, sıcak bölgelerde bataklıklar ve su kenarlarında yaşayan vücudu kemiksi pullarla örtülü sürüngenleri içeren bir takım. Bu takımın familyaları Alligatoridae, Crocodylidae ve Gavialidae'dir.
...Tümünü okumak için linke tıklayınız.
yürütmektedir.

Bu sayfa, online kullanıcı topluluğu tarafından oluşturulan ve düzenlenen özgür ansiklopedi projesi Wikipedia'nın Türkçe versiyonu Vikipedi'deki maddesinden faydalanılarak veya ilgili madde birebir kopyalanarak hazırlanmıştır. Bu makale, GNU Özgür Belgeleme Lisansı ilkeleri kapsamında, Vikipedi sitesindeki ilgili madde kaynak gösterilerek özgürce kullanılabilir.

Lacoste Resimleri


  • Lacoste'un ünlü Polo çeşit t-shirtüYorumlar - Lütfen konu (Lacoste) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.