Erdek harita ve uydu görüntüleri

Balıkesir ilinin ilçesi olan Erdek, Marmara Bölgesi'nin Marmara Denizi’ne doğru uzanan Kapıdağ Yarımadası’nda Erdek Körfezi’nde yeralır. Eski adı Arktonnesos olan Kapıdağ yarımadasından oluşmaktadır. Kuzey ve batı çevresinde Marmara ilçesine bağlı Marmara Adaları bulunmaktadır. Erdek, antik kentleri, Açık Hava Müzesi, temiz denizi ve kumsalı ile bir turizm merkezidir. daha fazla bilgi

Erdek harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Balıkesir » Erdek haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Erdek haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Erdek haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.3997, Boylam: 27.7948

Erdek ilçesi belde ve köyleri

Aşağıyapıcı , Aşağıyapıcı , Balıklı , Balıklı , Ballıpınar , Ballıpınar , Belkıs , Belkıs , Çakılköy , Çakılköy , Çayağzı , Çayağzı , Çeltikçi , Çeltikçi , Doğanlar , Doğanlar , Hamamlı , Hamamlı , Harmanlı , Harmanlı , İlhanköy , İlhanköy , Karşıyaka , Karşıyaka , Kestanelik , Kestanelik , Narlı , Narlı , Ocaklar , Ocaklar , Ormanlı , Ormanlı , Paşalimanı , Paşalimanı , Poyrazlı , Poyrazlı , Tatlısu , Tatlısu , Turan , Turan , Tuzla , Tuzla , Yukarıyapıcı , Yukarıyapıcı

Erdek uydu görüntüsü

Erdek ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Erdek haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Erdek uydudan görüntüsü

Erdek konumu

Erdek konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Erdek) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.