Esenler harita ve uydu görüntüleri

Esenler İstanbul'un ilçelerinden biri. İlçe kuzeyde Gaziosmanpaşa, güneyde Güngören, Güneydoğuda Zeytinburnu, batıda Bağcılar ilçeleriyle komşudur. Esenler, Atışalanı, Habipler olmak üzere; 4.9270 hektar alana yayılmış ilçe, 17 mahalleden oluşmaktadır. Başakşehir 4. Etap'ın da ilçeye katılmasıyla Esenler'in yüzölçümü toplam 5.227 hektara, mahalle sayısı da 18'e çıkmıştır. daha fazla bilgi

Esenler harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İstanbul » Esenler haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Esenler haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Esenler haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.0766, Boylam: 28.8569

Esenler ilçesi belde ve köyleri

Habipler

Esenler uydu görüntüsü

Esenler ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Esenler haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Esenler uydudan görüntüsü

Esenler konumu

Esenler konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Esenler) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

o asker ahmet aykut: aynen 20 yıl geçirdim dogdugumdan beri ordayım bi gezcek yerimiz var orasıda dörtyol davutpaşa caddesi günde 4 5 kere çıkmışımdır herhalde karabayırda 789.sok oturuyom :) - 2 yıl, 8 ay önce yazıldı.
aTıŞaLaNLı_MeTiN: sevgili arkadaslarım ıyı yada kotusuyle bız orda yasıyoruz ne olursa olsun orası bızım ne olur buralardan onu kotulemeyın bız esenlerımızı sevıyoruz ve daima seveceyiz ben orda dogdum buyudum ve sımdı orayı o kadar arıyorum kı keske sımdı orda olsaydım ama ne yazık coooookk uzagım oralara ama bır gun tekrar gelıcem oraya ve hıc ayrılmamak uzere sızde orayı sevın ve yasadıgınız yerı kotulemeyınn iyi günler metinn.. - 3 yıl, 3 ay önce yazıldı.
çaresiz: esenlerin dörtyolu ünlüdür ben esenlerliyim sinopluyum kazım kara bekirliyim ve burayı özlüyorum şimdi yaşadıgım yeri hiç sevmiyorum ev sahiplerine biraz vicdanlı olmalarını diliyorum onların yüzünden ailemi bırakıp dagın tepesinde yaşıyorum ne olur kiralar biraz düşsün esenlere geri gelmek istiyorum çünkü annem bana muhtaç ben olmazsam annem yaşayamaz - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
esenler hayranı: esnler eskiden güzel şimdi çirkin olan esenler seni bu halinle bile özlüyorum ama yinede arnavutköyden daha iyisin eseleri buhale getiren biziz ona sahip çıkalım şimdi oturdugum yer buradan daha kötü bir alt yapısı bile yok - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
su_misali: gençler çocuklar ve burada buyumeye mahkum olanlar ne yazıkkı betonarme yapılar altyapı bozuklugu ve bıtmek bılmeyen arac ve ınsan trafıgı neysekı kurtuluşum yakın cocukluk yılını gecıren bır genc kız olarak KALANLARA SABIR DILIYORUM... VE OY KULLANMAYACAGIM !!! - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
hamza : esenler bakıımsız - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
KAHTALI: DÜNYANIN EN GÜZEL KIZI NIN ESENLERDE OTURDUĞUNU BİLİYOMUYDUNUZ - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
İRFAN: ESENLER DE BİŞEY YOK - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
VEYSİ: ESENLER DEN HİÇ BEĞENMEDİM ÇEKİ DÜZEN VERSİNLER - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
Asabi: Evet esenlerde hiçbirşey yok. bu konuda yıllardır birşey yapmayan esenler belediyesine ve gelişmesine hiçbir katkısı olmayan yöneticilere ne söylediğimi biliyonuz zaten. - 5 yıl, 8 ay önce yazıldı.
YÜCEL : SLM BEN YENİ ESENLER DEN YENİ AVCILARA TASIN DIM BU ESEN LER DE BEN 13 SENE OTURDUM AMA YILLARDIR ESENLER AYNII BİR OTURMA PARKI BİLE YOOK ESENLERE HİÇ BİR SEY YAPAMAMIŞ LAR HER TARAF SEERSERİ DOLU MESEALA LUNA PARKIN ORASI MUHTARLIĞIN ORASI AKSAM OLUN CA SERSERİ KAYNIYO İNSANLAR YURUME YE KORKUYOO - 5 yıl, 9 ay önce yazıldı.
irfan yıldızhan: bi kere nihat kahvecinin alt yapısı esenlerdendir - 6 yıl, 10 ay önce yazıldı.
tayko_oo: esenlerde gezilecek hiç bir yeri yoktur sadece dört yolç davut paşa cad desi varsır

bukadar

- 6 yıl, 10 ay önce yazıldı.