Girne harita ve uydu görüntüleri

Girne KKTC'de yer alan turistik kasaba. Bütün doğal güzelliklerin birleştiği yerde bulunur. doğu ve batısında kilometrelerce uzanan plajların yanında lüks oteller bulunur. Enteresn yerlerinden biri de girne kalesidir ve kaleye bağlı oluşan küçük limanıdır. Bizanslılar tarafından yapılıp Lüzinyanlar ve Venedikliler tarafından bazı ilaveler yapılarak adanın korunması için ve iç saldırılara karşı sağlam bir şekle sokulan kale ihtişamını muhafaza etmektedir. daha fazla bilgi

Girne harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

KKTC » Girne haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Girne haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Girne haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 35.3576, Boylam: 33.2226

Girne uydu görüntüsü

Girne ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Girne haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Girne uydudan görüntüsü

Girne konumu

Girne konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Girne) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

yakup deniz : yaklaşık olarak 8 ay kaldım iyi kotü anılarımda oldu ama yinede isanlarını çok sevdim hele çatalkoyde bir ceylan teyemiz vardı allah ağrıtıp incitmesin ona çok çok teşekkürler ediyorum - 4 yıl, 0 ay önce yazıldı.