Karadeniz harita ve uydu görüntüleri

Karadeniz (Bulgarca: Черно море Çerno more; Rumence: Marea Neagră; Rusça: Чёрное море Çyornoye more; Ukraynaca: Чорне море Çorne more), güneydoğu Avrupa ile Anadolu yarımadası arasında yeralan kuzeyinde Ukrayna, kuzeydoğusunda Rusya, doğuda Abhazya ve Gürcistan; güneyde Türkiye daha fazla bilgi

Karadeniz harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Karadeniz haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Karadeniz haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Karadeniz haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 43.6042, Boylam: 34.4091

Karadeniz uydu görüntüsü

Karadeniz ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Karadeniz haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Karadeniz uydudan görüntüsü

Karadeniz konumu

Karadeniz konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Karadeniz) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

NENEM LA İLAHE İLLAL: KARADENİZİN HER TARAFINI GEZDİM; ŞEHİR VE DENİZ DEYİNCE SAMSUN, TARİH DEYİNCE TRABZON, DOĞA DEYİNCE ORDU ŞEHİR HARİÇ HEPSİ DERSENİZ DÜZCE DERİM BEN. - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
lazutlar: Kel sen körsün galiba karadenizin o güzel yeşilliğini doğasını havasını suyunu sevmeyen lösün beeeee - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
kadir: kirazın anavatanı fındıgın baskenti giresun - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
PINAR: YAA DOGRU DURUST BIRSEY VERSENIZ SASACAGIZ YANİİİ - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
misafir: süppppppppppppppeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrr - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.
Atmaca: karadenizi ve güzelliklerini merak etmekteyim Kasım da umarım bunu başarırım M - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
kel: hiiç sevmiyorum - 5 yıl, 7 ay önce yazıldı.
lazuripaci: KURBAN OLURUM HAVASINA SUYUNA İNSANINA BÖYLE Bİ MEMLEKET VAR MI YA Bİ BAKSANIZA TÜRKİYE HARİTASINA KANIM KAYNIYOR RESİMLERİNE BAKINCA MEMLEKETİME İNSANLARINA :):) NESİ ÜNLÜ DEĞİL Kİ MEMLEKETİMİN GİDİ VE GÖRÜN - 6 yıl, 1 ay önce yazıldı.